koncert

Koncert New Bone i Levi

koncert

Koncert New Bone i Levi

Koncert New Bone i Levi - Bilety na koncert

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza na wieczór jazzowy z dodatkiem bluesa i soulu, który odbędzie się 23 lutego 2019, o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Gorlickiego Centrum Kultury. Na scenie zaprezentuje się zespół LEVI oraz NEW BONE.

Koncert rozpocznie się występem zespołu LEVI, którego muzyka to efekt połączenia odmiennych wrażliwości muzycznych artystów którzy go tworzą. Najbliższy jest im blues, lecz nie boją się eksperymentu, co sprawia że każde spotkanie z nimi jest muzycznym zaskoczeniem, bowiem nigdy nie wiadomo co wyniknie z ich zabawy muzyką.

Jako drugi na scenie pojawi się zespół New Bone. Kwintet jazzowy złożony z młodych, utytułowanych muzyków. Czterema płytami (w tym trzema autorskimi) utwierdził swoją pozycję na polskim rynku jazzowym. Entuzjastycznie o ich muzycznych dokonaniach wypowiadały się takie autorytety w tej dziedzinie, jak Jarek Śmietana czy Bogdan Chmura. Pozytywny oddźwięk w branżowej prasie zarówno polskiej, jak i zagranicznej, przyczynił się do wzrostu zainteresowania zespołem poza granicami naszego kraju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert New Bone i Levi

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert