koncert

Nie liczę godzin i lat - Koncert Andrzeja Rybińskiego

koncert

Nie liczę godzin i lat - Koncert Andrzeja Rybińskiego

Nie  liczę godzin i lat - Koncert Andrzeja Rybińskiego - Bilety na koncert

Andrzej Rybiński wybitny polski piosenkarz, muzyk, aranżer i kompozytor. Podczas koncertu artysta zabierze nas w klimatyczną podróż po swoich największych przebojach. Nie zabraknie także muzycznych niespodzianek, które z pewnością ucieszą publiczność. Do kanonu polskiej piosenki przeszły wylansowane przez niego utwory m.in.: „Nie liczę godzin i lat”, „Życie na miarę”, „Sen o życiu”, „Czas relaksu”, „Czy pamiętasz jak to było”, „Życie na kredyt”, „Bądź tu”, „Na dnie serca schowaj”, „Dżinsowy plecak”, „Życie prawdziwe”, „Kiedy lato”.

Bilety: 30 zł normalny/ 20 zł ulgowy/15 zł
Dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nie liczę godzin i lat - Koncert Andrzeja Rybińskiego

Wchodząc widzę na scenie przygotowany tylko klawisz myślę "będzie pewnie akustycznie", a tu zdziwienie, bo z playbacku leci cały podkład. Grunt, że wokal i to instrumentarium, które było na scenie były żywe (takie miałem przynajmniej wrażenie). Wolałbym jednak gdyby artysta śpiewał do podkładu, a jeśli instrumentarium jest na scenie innego słychać nie było.
Witam , bardzo mi było miło usłyszeć i zobaczyć pana Rybinskiego . Za ta możliwość bardzo dziękuje , bawiłam się bardzo dobrze . I chciała bym otrzymywać zawiadomienia o organizowanych przez państwa występach o atrakcjach pozdrawiam Henryka Trzpis
Koncert był niesamowity, doznałam Katharsis, nie spodziewałam się że będę tak głęboko wzruszona
Super występ. Polecam!!!!!

Polecane z kategorii koncert