koncert

NieWinne Granie - Kaurna Cronin

koncert

NieWinne Granie - Kaurna Cronin

NieWinne Granie - Kaurna Cronin - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Artysta pochodzi z Australii. Jest autorem tekstów, zaś jego muzyczne korzenie krążą wokół folk-rocka, nadając mu nowa jakość. Jego kunszt w łączeniu emocjonalnych krajobrazów dźwiękowych z inteligentnymi i emocjonalnymi tekstami w tradycji ludowych trubadurów, pokazuje przede wszystkim dojrzałość i pomysłowość wykraczającą poza jego lata.

W ostatnim czasie Cronin intensywnie koncertował w Europie i Australii - od małych kameralnych sal po największe festiwale w Australii, Niemczech, Holandii, Szwecji, Estonii czy we Włoszech, m.in. podczas Rudolstadt Festival (DE), Woodford Folk Festival (AUS), Port Fairy Folk Festival (AUS), National Folk Festival (AUS), Valkhof Festival (NL), Noorderzone Festival (NL) i Falken Dagar Festival (SWE) oraz artyści tacy jak Colin Hay (Men at Work), Roscoe James-Irwin (Cat Empire), Keith Urban i Michael Franti.

Cronin został nagrodzony przez Folk Alliance Australia „Artystą roku”, ostatnio nominowany w kategorii „Najlepszy artysta solowy” na The Australian Folk Music Awards.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: NieWinne Granie - Kaurna Cronin

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert