koncert

"Niebo nad jeziorem" koncert Emilii Pawłowskiej z zespołem

koncert

"Niebo nad jeziorem" koncert Emilii Pawłowskiej z zespołem

"Niebo nad jeziorem" koncert Emilii Pawłowskiej z zespołem - Bilety na koncert

Program NIEBO NAD JEZIOREM to autorski debiut Emilii Pawłowskiej, wokalistki i autorki piosenek pochodzącej z okolic Więcborka (kuj.-pom.). To historie opowiadane wierszami dwóch, związanych z Krajną poetek Anny Szucy i Aliny Rzepeckiej na który składają się melodyjne piosenki, dotykające doświadczeń każdego z nas. Pełne akustycznych, naturalnych, szlachetnych brzmień o jakość których zadbał aranżacyjnie Adam Lemańczyk - współtwórca albumu, ceniony pianista, klawiszowiec, aranżer i producent muzyczny.
Materiał muzyczny zawarty w programie jest bardzo zróżnicowany lecz oscyluje m.in. wokół jazzu, popu, bosanovy i muzyki etnicznej. Wynika to z fascynacji różnymi stylami muzycznymi samej Emilii Pawłowskiej, a także pozostałych muzyków, którzy mieli swój wpływ na ten projekt. Dzięki temu w muzyce, którą można usłyszeć podczas koncertu „Niebo nad jeziorem”, zawarta jest cała paleta emocji, natomiast refleksje zawarta w tekstach poetek, poruszają słuchacza i kierują jego uwagę na ponadczasowe wartości.

Album NIEBO NAD JEZIOREM ukazał się 28 maja 2021 r. nakładem wydawnictwa SOLITON.
Płytę patronatem medialnym objęły redakcje: Polskie Radio PiK, Muzykoholicy, Polska Płyta / Polska Muzyka i Era Jazzu.

W koncercie wystąpią :

Emilia Pawłowska – śpiew
Klaudia Kaczyńska – chórki
Kacper Andrzejewski – chórki
Igor Nowicki - instrumenty klawiszowe, kierownictwo muzyczne
Marcin Gawdzis – trąbka, flugelhorn
Maciej Olesiński – gitary, banjo, ukulele
Bartłomiej Werachowski - gitary basowe
Kamil Miszewski - perkusja
Alan Balcerowski - saksofony

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Niebo nad jeziorem" koncert Emilii Pawłowskiej z zespołem

Piękny koncert świat na chwilę się zatrzymał
Występ godny polecenia. Zespół muzyczny emanował żarliwie muzyką. Wokalistka bardzo ciepła z piękną barwom głosu. Zapraszam wszystkich do skorzystania z uniesienia muzycznego w tym wykonaniu.
Przepiękny ,cudowny, pełen wzruszeń koncert Emilii, wraz z wybitnie uzdolnionymi muzykami, wprowadził nas w magiczny czas!! Niby tak mało ,a jednak tak wiele!! Z całego serca polecam!!
Piękna muzyka , zdolna wokalistka , sama przyjemność w słuchaniu .
Wszystko profesjonalnie, w szczególności oprawa scana, światła, dźwięk. Pani Emilia i muzycy Ok.
piękny koncert brawo muzyka wspsniala
Piękny występ, nowatorski, przemyślany, zorientowany także na widza; z przesłaniem, w ciekawej oprawie wizualnej. Ciepłe przyjęcie widzów/ gości już od wejścia. Z chęcią pragnie się wrócić :-)
Bardzo piękny koncert. Wywołał dużo pozytywnych emocji i refleksji nawet wzruszeń. Technicznie, bez zastrzeżeń. Wysoki poziom artystyczny, bogactwo form przekazu, aranżacji i wykonania. Pani Emilia zjawiskowa, piękny głos, doskonała dykcja i ciekawa interpretacja tekstów poetyckich kobiet z naszego regionu. Wysoka kultura sceniczna Brawo za muzykę, poezję i wykonanie.Wielkie podziękowanie za cudowny wieczór. Z całego serca. życzę powodzenia w tworzeniu i realizacji nowych projektów.
Było przepięknie i nastrojowo, cały wszechświat był w tej sali. Pozdrawiam
Cudowny! Wzruszający! Z przesłaniem!

Polecane z kategorii koncert