koncert

Niećpa 2015 - Enej

koncert

Niećpa 2015 - Enej

Niećpa 2015 - Enej - Bilety na koncert

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na występ wspaniałego zespołu ENEJ, który szturmem podbił polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy, wydając takie hity jak Lili, Symetryczno-liryczna, Skrzydlate ręce, Zbudujemy dom, Kamień z napisem Love.
Jako support zagra występujący z nami od lat zespół STO% z Piotrkiem Nagielem ? muzykiem, który współpracował z całą plejadą gwiazd polskiej sceny rockowej.
Koncert zespołu ENEJ (organizowany w ramach cyklu imprez profilaktycznych NIEĆPA) odbędzie się w GDYNIA ARENA, UL. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO 8, W DNIU 09.12.2015r. o godzinie 20:00
Każdego roku topowe gwiazdy polskiej sceny estradowej grają dla nas. Imprezy odbywają się w największych polskich miastach już od 14 lat, dzięki czemu już na stałe zagościliśmy w kalendarzu imprez między innymi w Warszawie, Lublinie, Słupsku i innych miastach w Polsce. W poprzednich latach zagrały u nas takie gwiazdy jak DeMono, Perfect, Blue Cafe, Ania Wyszkoni, Golec uOrkiestra, Kombii, Kamil Bednarek, Enej i wiele, wiele innych.
Osoby zainteresowane również tematyką profilaktyki uzależnień, zapraszamy też na pierwszą część imprezy, która rozpocznie się już o 18.30 i zostanie zwieńczona występem przebojowego zespołu STO%.
Zakup biletu na koncert ENEJ upoważnia do udziału w całej imprezie.
Serdecznie zapraszamy!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Niećpa 2015 - Enej

Fantastyczny występ, dobra organizacja jak najwięcej takich imprez

Polecane z kategorii koncert