koncert

Niemen Inaczej

koncert

Niemen Inaczej

Niemen Inaczej - Bilety na koncert

Czesław Niemen ponownie...
...choć zupełnie inaczej

Takiego koncertu jeszcze nie było. Czesław Niemen znów na scenie. W duecie z córką Natalią zaśpiewa pieśń „Dziwny jest ten świat”. A to tylko zwieńczenie każdego z koncertów trasy „Niemen inaczej”. Trasy, w której obok Natalii Niemen utwory Mistrza wykonają znakomici polscy wokaliści: Mietek Szcześniak, Anna Dereszowska czy Janusz Radek. Muzyka będzie inspirującą podróżą w czasie, w którą zabierze publiczność jeden z najpopularniejszych prezenterów Polskiego Radia – Paweł Sztompke.

Trasa koncertowa „Niemen inaczej” w reżyserii Marcina Kołaczkowskiego to coś więcej niż tylko wspomnienie klasycznych pieśni Mistrza. Utworów posłuchamy we współczesnych aranżacjach Hadriana Filipa Tabęckiego, który tchnął nowe życie w takie szlagiery jak: „Pod papugami”, „Jednego serca”, „Wspomnienie”, „Bema pamięci żałobny rapsod” czy „Sen o Warszawie”. Z nut na dźwięki kompozycje te przełożą muzycy niebanalni i nieprzypadkowi: Spirituals Singers Band oraz zespół Kameleon. To jednak jeszcze nie wszystkie znane nazwiska zaangażowane w trasę „Niemen inaczej”. Za aranżacje wokalne chórów odpowiada Włodzimierz Szomański, którego „Missa gospel’s” została uznana koncertowym wydarzeniem roku 2001. W koncercie usłyszymy również Natalię Sikorę, która w 2013 roku w znakomitym stylu wygrała II edycję talent-show „The Voice of Poland”, a także Janusza Krucińskiego, odtwórcę głównych ról w polskich inscenizacjach takich musicalowych przebojów jak: „Jesus Christ Superstar”, „Evita”, „Miss Saigon” czy „Les Miserables – Nędznicy”.

Wschodzące gwiazdy z doświadczonymi muzykami. Młodzi twórcy z mistrzami gatunku. Klasyczne kompozycje we współczesnych aranżacjach. Niezwykła trasa koncertowa „Niemen inaczej”, która dzięki mieszance przeszłości z przyszłością może podobać się widzom w każdym... absolutnie KAŻDYM wieku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Niemen Inaczej

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert