koncert

Nigel Kennedy - The new four seasons

koncert

Nigel Kennedy - The new four seasons

Nigel Kennedy - The new four seasons - Bilety na koncert

"Cztery pory roku" A. Vivaldiego w nowej odsłonie to nieznane dotychczas interpretacje i instrumentacje wykorzystujące nowe technologie i trendy muzyczne. Odważna wizja artystyczna będzie dużym zaskoczeniem zarówno dla wiernych fanów jak i słuchaczy, którzy nie poznali jeszcze możliwości Nigela Kennedy'ego.
Artysta wraz z zespołem oraz orkiestrą Capella Gedanensis, obchodzącą 35-lecie istnienia, odkryje przed Państwem ponadczasowość barokowego hitu. Koncert jest częścią europejskiej trasy promującej płytę i ważnym wydarzeniem w kalendarzu artystycznym Pomorza. Artyści z pewnością dostarczą wielu nowych doznań muzycznych, które na długo pozostaną w pamięci słuchaczy.

Nigel Kennedy - skrzypce
Adam Czerwinski - perkusja
Tomasz Kupiec - kontrabas
Rolf Bussalb - gitara
Julian Buschberger - gitary
Paweł Tomaszewski - klawesyn
Orkiestra Cappella Gedanesis

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nigel Kennedy - The new four seasons

Świetny koncert w świetnym, klimatycznym miejscu
Koncert świetny ale to nie nowość bo Nigel jak dobre wino... Bardzo dobra pierwsza część, druga też dobra (zdecydowanie lepsze wykonanie na żywo Vivaldiego niż na płycie). Niestety elektryczny finał kompletnie rozwalił atmosferę. Czy mimo to poszedłbym po raz kolejny na koncert Nigela Kennedy'ego. Oczywiście!
pertini 07.04.2016 22:36
super wystep
Zobaczyłam i usłyszałam to, czego się spodziewałam, ale jeszcze dużo, dużo więcej. Warto było. Niech geniusz zwycięża nad szarą codziennością.
Koncert rewelacyjny.
Koncert wspaniały na najwyższym poziomie profesjonalno-artystycznym.Dobra muzyka,b.dobre aranżacje, humor, wspaniała atmosfera i pełne 3 godziny samej muzyki. Jak zwykle Nigel Kennedy nie zawiódł!Geniusz muzyczny,to pozwala Mu na dowolnosc w każdej innej sferze.
muha61 04.04.2016 09:11
Piękna muzyka dobra akustyka wspaniala atmosfera
Fantastyczne wydarzenie!
Genialna impreza, świetny kontakt z artystą, ponad godzinny bis. Mam nadzieję, że koncert odbędzie się jeszcze kiedyś w przyszłości :)
Krystian 03.04.2016 19:05
Rewalacja!!!
Nigel, Capella Gedanensis i zespół - światowa klasa. 4 pory roku, Hendrix, Santana i 4 utwory na starter - uczta dla uszu. Koncert łącznie 3h z 15-minutową przerwą - takie wydarzenia zdarzają się niestety coraz rzadziej.
artystycznie koncert super , rewelacyjna gra i Nigel'a i całego zespołu, dużo różnorodności muzycznych i fantastyczna pasja gry Nigel'a. Widać, że muzykę kocha i potrafi się nią bawić .
Petarda!!!
Tomek 03.04.2016 08:44
Koncert po prostu obłędny :)

Polecane z kategorii koncert