koncert

Nika's Dream - Koncert Walentynkowy

koncert

Nika's Dream - Koncert Walentynkowy

Nika's Dream - Koncert Walentynkowy - Bilety na koncert

Nika's Dream - Koncert Walentynkowy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Występują: Nika Lubowicz - vocal / Dominik Rosłon - piano
Specjalny walentynkowy koncert, gwiazdy polskiego jazzu, nominowanej za swój debiut płytowy do nagrody Fryderyk 2016 w kategorii Debiut Fonograficzny Roku.
Nika wspólnie z towarzyszącym jej pianistą Dominikiem Rosłonem przeniesie nas do pięknej i subtelnej krainy miłości i marzeń. A przed lub po koncercie - zakochane pary zapraszamy do naszej restauracji!
Rezerwacja stolików: 22 299 34 36

Nika Lubowicz pochodzi z Zakopanego z rodziny muzyków. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na trzech specjalnościach: Dyrygentura Chóralna, Fortepian, oraz Wokalistyka Jazzowa. Na scenie występuje od wczesnego dzieciństwa, jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Współpracuje z wieloma muzykami polskiej sceny jazzowej, a swoje wszechstronne wykształcenie wykorzystuje również w pracy pedagogicznej. Współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA, a także z telewizją Polsat, gdzie jest trenerem wokalnym w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. W 2015 roku znalazła się w gronie 80 laureatów – wybranych spośród ponad 800 osób – prestiżowego programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska”. W ankiecie Jazz Top 2015 magazynu Jazz Forum została uznana Nową Nadzieją polskiego jazzu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Cleo

Cleo

(26)

najbliższe wydarzenie
12.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN