Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2019

koncert

Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2019

Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2019 - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SkaVienna 2019: Strauss i muzyka filmowa
Znakomita orkiestra i klasyczne melodie, doskonali soliści i przeboje znane z ekranowych hitów, a do tego atmosfera wiedeńskiej sali koncertowej. 3 stycznia 2019 roku zapraszamy na Noworoczny Koncert Galowy.
Koncerty na powitanie Nowego Roku stają się już w Skawinie tradycją, a my cieszymy się, że w styczniu możemy zaproponować Państwu wyjątkową muzyczną podróż w czasie i przestrzeni. Tym razem zapraszamy do świata muzyki filmowej. A ponieważ muzyka nie zna granic, w zaaranżowanej specjalnie na tę okazję skawińskiej sali koncertowej poczują się Państwo jak w Wiedniu.
Tradycja wiedeńskich koncertów noworocznych ma już prawie 80 lat. Każdego roku Noworoczny Koncert w wykonaniu Filharmoników Wiedeńskich pod batutą wybitnego dyrygenta gromadzi tysiące widzów, nie tylko w nastrojowej Złotej Sali Wiener Musikverein, ale także przed ekranami telewizorów w ponad 90 krajach. Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2019 nawiązuje do wiedeńskich wydarzeń nie tylko nazwą. Zachwyceni klimatem cesarskiego miasta i my przywitamy Nowy Rok w towarzystwie wybitnej orkiestry.
3 stycznia 2019 roku usłyszymy m. in. znane arie operowe, operetkowe, najpiękniejsze walce świata, a także przeboje muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO pod dyrekcją maestro Jerzego Sobeńko. Orkiestrze towarzyszyć będą znakomici soliści.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2019

Organizacja ,prowadzenie i wystrój sali perfekcyjne. Tak samo orkiestra , dyrygent i soliści dali z siebie wszystko .Czuliśmy się usatysfakcjonowani i dowartościowani dzięki artystom i prowadzącej.
04.01.2019 20:50
Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2019
Skawina, 03.01.2019
Sala widowiskowa
Rewelacja. Uczta dla zmysłów. Pod względem organizacyjnym "szóstka". Orkiestra i soliści - pełen profesjonalizm. Bardzo miło spędzony czas. Dziękuję. P.S. W Skawinie nie jest wcale tak źle jak to niektórzy mówią, a takie imprezy tylko to potwierdzają.
Lidia 04.01.2019 11:50
Noworoczny Koncert Galowy SkaVienna 2019
Skawina, 03.01.2019
Sala widowiskowa

Polecane z kategorii koncert