koncert

O.S.T.R.

koncert

O.S.T.R.

O.S.T.R. - Bilety na koncert

Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Płyty O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Album “Kartagina” nagrany wraz z amerykańsko-kanadyjskim producentem Marco Polo był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedającą się polską płytą według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video. Ten sam sukces powtórzył kolejny album “Podróż zwana życiem” w pierwszej połowie 2015 roku.

Niezdrowy tryb życia i intensywne trasy koncertowe odcisnęły swoje piętno na życiu prywatnym muzyka. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca. Przeżycia i przemyślenia związane z tym wydarzeniem stały się treścią wydanej w lutym 2016 roku płyty “Życie po śmierci”, która spotkała się bezprecedensowym przyjęciem przez krytyków i słuchaczy.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla
TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać solo jako niekwestionowany zwycięzca konkursów wolnego mikrofonu (bitwy freestyle). Krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dzisiaj. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.
ZAPRASZAMY

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje O.S.T.R.

Sam koncert muzycznie na odpowiednim poziomie, szczególnie, że znam repertuar OSTR wiedziałam kogo wybieram.5/5 satysfakcji Co do sali w, której koncert się odbywał to po raz kolejny mocno zawiedziona 1/5 nie włączone wentylatory chociaż były zamontowane. Przy pełnej sali SOLD OUT i maksymalnej licznie osób w pomieszczeniu. Kolejna szansa dla tego miejsca i jak dla mnie ostatnia. Co do biletów elektronicznych i papierowych 1/5 brak możliowści odczytania biletu przez skaner firmę Biletyna. Szukanie specjalnie drukarki bo firma nie będzie akceptować biletów elektorniczynych uważam za znaczne utrudnienie.
Ostry w formie! Koncert bardzo nam się podobał. Dobrze by było gdyby odbywał się cyklicznie lub jako miesięcznica Ostrowska :D Warto zadbać następnym razem o jakiś konkretny support albo parę składów. Jedna miłość!
WSZYSTKO MEGA SUPER POZYTYWNIE POLECAM
Petarda!!!! Nic dodać nic ująć :)
Koncert masakra!!!!nie dziwię się że pseudo piosenkarz ma odbiorców w wieku dzieci.
Koncert bardzo udany ostry na 100%wypelnil czas rapem
Ostry jak zwykle mega!
Bardzo miła impreza. Polecam!
OSTR bomba. W obiekcie brak baru, utrudniony dostęp do toalet (jest ich za mało). Nagłośnienie mierne, duża cześć pasma ucieka.
Koncert super. Wielki minus za brak klimatyzacji
Brak jakikolwiek napojów, brak baru - brak informacji o tym! Na sali okropna duchota, brak wentylacji. Sam koncert jak i zakup biletów rewelka!
Adaś jak zwykle zrobił rozpierdol. Super koncert. Dziękujemy!!
Było najlepiej!!!
Koncert na 5 Warunki na 2 Ukrop, sauna, pustynia - brak klimatyzacji !!
Koncert super, ostr jak zawsze w formie, minus to brak piwka i wpuszczanie ludzi tak nawalonych że chodzić nie mogli! kto wpuszcza takie dno, ale tak to plus
Ostry to ostry koncert na najwyższym poziomie. Miejsce i organizacja koncertu to tragedia, nigdy więcej żadnego koncertu w starej kopalni. Jedna toaleta koedukacyjna na kilkaset osób, nic do picia zero tlenu, pomimo świetnego koncertu ciężko było tam wytrwac do końca
Koncert zajebisty ale reszta organizacji do dupy
Słaba i bez kultury ochrona. O.S.T.R. zamkniety był jak w kladce, musiał stać na głośnikach, organizacja słaba
Koncert rewelacja, nagłośnienie również. Końcówka pozamiatana przez OSTR-ego. Jedynie sala - straszny zaduch i maskara z wyjściem - strach pomyśleć co by się działo gdyby miało dojść do nagłej ewakuacji 🙁
Najlepszy z najlepszych. Co roku może tu koncertować. Stara kopalnia, dużo miejsc parkingowych. Polecam.
Sam koncert świetny, O.S.T.R jak zawsze w formie :) 4 gwiazdki sztuczek co do organizacji, tzn brak jakiegokolwiek barku piwnego, chociaż jednego nalewaka (trzeba bylo pójść do cafe sztygarowka) - a w regulaminie, tudziez na wydarzeniu nie bylo o tym informacji. Reszta na dobrym poziomie :)
Świetny koncert. Niezapomniane wrażenia. Cudny kontakt artysty z publicznością... Niestety czuję niedosyt...
Wersja elektroniczna biletu tez mogła być wprowadzona . Za gorąco w środku , zero wentylacji , barierki za daleko od sceny .
Świetny koncert :)
Była moc😃
genialny koncert w wykonaniu O.S.T.R. oraz dwóch Jego towarzyszy - brata i Greena; charyzmatyczny popis dobrze wyśpiewanych tekstów oraz niezwykła dawka energii spowodowały wyśmienitą zabawę i radość przybyłych fanów; wszystkie utwory muzyczne wyśpiewane przez publiczność potwierdziły, że O.S.T.R. - prawdziwy król rapu w Polsce jest tylko jeden :) O.S.T.R. - dziękujemy za wspaniałe aranżację, klimat, grę świateł i pełną pozytywnych wibracji atmosferę - do zobaczenia!
JAGODA 25.03.2019 08:42
Świetny koncert, O.S.T.R. znowu w znakomitej formie, Stodoła również. Oby więcej takich imprez
adamator 24.03.2019 09:42
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert