Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Koncert muzyki klasycznej - Oczami Młodych

koncert

Koncert muzyki klasycznej - Oczami Młodych

Koncert muzyki klasycznej - Oczami Młodych - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na czas pełen relaksu przy pięknych utworach królów muzyki klasycznej. Będą mieli Państwo szansę usłyszeć utwory kompozytorów tj. Beethoven, Fryderyk Chopin, Maurice Ravel i Debussy w wykonaniu Wojciecha Zabokrzyckiego. Na koniec zaśpiewa Bartosz Lewin w formie dodatku do koncertu.


UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert muzyki klasycznej - Oczami Młodych

Występowały młode osoby, zabrakło doświadczenia i obycia z publicznością. Po prostu potrzeba tym osobom więcej prób i ćwiczeń zanim zorganizują występ publiczny .
Tomek 16.01.2022 11:04
Koncert muzyki klasycznej - Oczami Młodych
Łomianki, 15.01.2022
Centrum Kultury w Łomiankach

Polecane z kategorii koncert