koncert

Ola Jas - koncert

koncert

Ola Jas - koncert

Ola Jas - koncert - Bilety na koncert

Ola Jas to młoda wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i piosenek. Choć na polskiej scenie muzycznej obecna jest od niedawna, to jej koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności, którą uwodzi aksamitnym, zmysłowym głosem.

​Ola jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Warszawie (w klasie skrzypiec) i Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w klasie wokalistyki jazzowej. Ze swoim pierwszym folkowo-jazzowym zespołem ,,Poleńka’’ była finalistką konkursów Nowa Tradycja i Mikołajki Folkowe.

W styczniu 2018 r. ukazała się debiutancka EPka artystki – efekt współpracy z João de Sousa – portugalskim muzykiem odpowiedzialnym za produkcję płyty. Premiera pierwszego pełnego albumu planowana jest na początek 2019 r. Singiel zapowiadający krążek, znalazł się na najnowszej bestsellerowej serii płytowej Siesta, sygnowanej nazwiskiem Marcina Kydryńskiego.

Kompozycje Oli, utrzymane w klimacie refleksyjnym, wynikają z jej różnorodnych inspiracji i doświadczeń artystycznych. W swoich piosenkach łączy zatem elementy jazzu, muzyki luzofońskiej oraz world music z folkiem i słowiańską melancholią.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ola Jas - koncert

Koncert był wspaniały. Ola i João, wraz z zespołem, są fantastycznymi muzykami.

Polecane z kategorii koncert