koncert

Old Timers

koncert

Old Timers

Old Timers - Bilety na koncert

Zespół Old Timers jest w polskim jazzie tradycyjnym symbolem i legendą. Od ponad 30 lat jest w ścisłej czołówce w dorocznych rankingach miesięcznika "Jazz Forum". Jest jednym z najlepszych zespołów grających jazz tradycyjny w Europie. Powstał w 1965 r. w Warszawie. Już rok później zdobył pierwszą nagrodę w konkursie "Złotej Tarki" imprezie towarzyszącej festiwalowi Jazz Jamboree. Wynik ten powtórzył w dwóch kolejnych latach, stając się pierwszymi jak dotąd jedynym trzykrotnym zdobywcą tego trofeum. Następujące lata to pasmo sukcesów. Zespół koncertował na wielu festiwalach jazzowych w Europie. Dorobek muzyczny to nagranie kilkunastu płyt, setki koncertów, występów telewizyjnych i radiowych.
Nie ma kraju w Europie gdzie nie występowałby Old Timers!

Paweł Tartanus - śpiew, banjo
Mark Shepherd - trąbka
Janusz Kwiecień - klarnet
Zbigniew Konopczyński - puzon
Wojciech Kamiński - piano
Andrzej Zielak - kontrabas
Bogdan Kulik - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Old Timers

Rewelacyjny koncert. stary dobry amerykański Jazz, w najlepszym wydaniu.
Znakomicie. Śliczne Centrum, pyszna szarlotka :))
Rewelacyjny koncert! Pierwszorzędna zabawa! Szkoda tylko, że nie poszedł ze mną mój partner, bo nogi same rwały się do tańca!:)))
Rewelacyjny koncert znakomitych muzyków. Przypomniałem sobie , że pierwszy raz podziwiałem ich ( i tańczyłem )w 1969r w klubie studenckim Stodoła na Nowowiejskiej . To były inne czasy , ale jazz tradycyjny "na żywo" jest nie do pokonania - dawniej i dzisiaj. Życzę wszystkim dużo zdrowia i kolejnych wspaniałych występów.
Super sentymentalny koncert. 50lat wstecz. WSC

Polecane z kategorii koncert