Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Open Sound - Arek Kłusowski

koncert

Open Sound - Arek Kłusowski

Open Sound - Arek Kłusowski - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Arek Kłusowski to pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz, osobowość sceniczna. Część słuchaczy słyszy w jego głosie młodego Artura Rojka, inni nazywają męską odpowiedzią na twórczość Darii Zawiałow. Mimo tych porównań Arek, to niewątpliwie jeden z najoryginalniejszych młodych artystów na polskim rynku muzycznym. Laureat 3 miejsca w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”. Przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla popularnych polskich wykonawców z pierwszych miejsc list przebojów: Ewy Farny, Sound ’n’ Grace, Mateusz Ziółko.
Arek długo i ciężko pracował na swoje „5 minut” i wszystko wskazuje na to, że jego czas właśnie nadchodzi. Po dwóch latach przerwy Arek wrócił pod szyldem wytwórni Kayax. Pod koniec 2020 roku w sieci pojawiła się świąteczna piosenka jego autorstwa, którą zaśpiewał w reklamowym klipie razem z Julią Wieniawą i Mery Spolsky. Utwór osiągnął rekordowe 14 mln wyświetleń.
W lutym 2021 roku wyszedł świetnie przyjęty singiel pt. Antarktyda. Drugim singlem zapowiadającym album jest Idealny Syn, który szybko podbił ogólnopolskie radiostacje, z szumną premierą w radio RMF FM. Utwór posiada charakterystyczny tekst - opowiada o przemianach i buncie młodego człowieka w okresie wkraczania w świat dorosłości, wyłamywaniu się spod presji otoczenia oraz o tym, że nie trzeba niczego i nikomu udowadniać.
Piosenka została dostrzeżona też przez branżę i to właśnie z tym numerem, jako przebojem tych wakacji Arek wystąpił na dwóch letnich festiwalach emitowanych na żywo w telewizji: Top of The Top Festiwal w TVN oraz RMF Hit Festiwal w Polsat.
Drugi album Arka Kłusowskiego zatytułowany Lumpeks miał premierę 21 maja 2021 roku.
Pod koniec 2021 roku Arek przygotował dla fanów kolejną niespodziankę - wzruszającą balladę, którą zgodziła się z nim wykonać sama szefowa – Kayah.
Artysta aktualnie szykuje nowy materiał ale zanim ujrzy światło dzienne wiosną tego roku przygotował dla fanów niespodzianki - 4 remixy utworów z Lumpeksu oraz 3 live sesje.

Arek KŁUSOWSKI - wokal
Joanna PURZYCKA - gitara elektryczna
Michał SARAPATA - gitara masowa, moog
Sylwester MALINOWSKI - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Open Sound - Arek Kłusowski

Świetny koncert w kameralnej atmosferze. Niesamowity Arek i zaproszeni goście sprawili, że wspaniale spędziłem wieczór. Do tego bardzo miła obsługa. Czekam na więcej takich koncertów.
Marcincu 18.10.2022 19:51

Polecane z kategorii koncert