koncert

Opera Night Group - Od Disneya do Klasyki

koncert

Opera Night Group - Od Disneya do Klasyki

Opera Night Group - Od Disneya do Klasyki - Bilety na koncert

Bond i bajki Disneya w operze? Niespotykane show odczaruje stereotyp poważnych arii
Druga twarz opery – musicie to zobaczyć

Operowe show "Od Disneya do Klasyki" to koncert, na który składają się najpiękniejsze arie i duety operowe, piosenki z filmów o Bondzie oraz najsłynniejsze melodie z bajek Disneya, a także utwory m.in. Sinatry, Niemena i Adele.
Uznani artyści z Poznania łączą tradycję i współczesność – opera i elektronika podczas tego samego koncertu? W ich wykonaniu wszystko jest możliwe. To już specjalność Opera Night Group – klasycznie wykształceni śpiewacy operowi są elastyczni i występują w każdym miejscu z różnym składem instrumentalnym: od orkiestr symfonicznych do współczesnej elektroniki. W CKK Jordanki 11 grudnia pokażą repertuar, w którym klasyczne instrumenty takie jak harfa, fortepian i skrzypce grają na jednej scenie w towarzystwie nowoczesnej i zyskującej coraz większą popularność muzyki elektronicznej.
Show "Od Disneya do Klasyki" to jednak nie tylko muzyka. Oryginalność spektaklu to niesamowite aranżacje na trzy doskonałe głosy operowe, współczesne i klasyczne instrumentarium oraz współgrające z muzyką efekty świetlne, wizualizacje, teledyski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Opera Night Group - Od Disneya do Klasyki

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert