Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Oranżada

ORANŻADA + Naczynia

koncert Oranżada

ORANŻADA + Naczynia

ORANŻADA + Naczynia - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Oranżada w tym roku świętuje 20.lecie swojej drogi artystycznej. Jak lepiej uświetnić taką rocznicę niż wydaniem nowej studyjnej płyty? To przecież najlepszy znak, że zespół jest żywym artystycznym organizmem i dopiero się rozkręca. Tak właśnie będzie na płycie ‘Tango Karma’, której wydanie zespół zapowiada na 24 lutego 2023 roku.

Oranżada to ewenement na scenie polskiego rocka. Zespół powstał w 2002 roku w Otwocku i od tamtego czasu przeszedł długą ścieżkę na scenie niezależnej. Ogólnopolski rozgłos przyniósł im program MiniMax Piotra Kaczkowskiego w radiowej Trójce, grali w całym kraju w klubach i na największych festiwalach w kraju (Open’er) i zagranicą (Klangbad festiwal, Międzynarodowy Festiwal Sztuki w Bremie). Nagrali cztery płyty studyjne i jedną koncertową. Przez 20 lat swojej kariery nieprzerwanie eksplorują przestrzeń muzyki progresywnej, psychodelicznej i alternatywnego rocka, w swoim oniryczno-melodyjnym stylu.

‘Tango Karma’ to pierwszy od 10 lat album studyjny zespołu i dziesięć nowych autorskich kompozycji Oranżady. Pięć po polsku i pięć po angielsku. Ukuty przez zespół termin ‘psychodelicje’ będzie prowadzić słuchacza przez świat stworzony przez zespół, w którym jedyną pewną jest słońce, a nam każe się meandrować przez dziwne gęstwiny nowych
technologii, finansów, gdzie jedyną opcją jest schować się na chwilę we własnej wyobraźni, lub w ramionach ukochanej osoby, a życie to nieustanna gonitwa za terminami i kupowaniem wciąż lepszego produktu.

Oranżada to:
Robert Derlatka: gitara basowa i śpiew,
Michał Krysztofiak: gitara i śpiew,
Maciej Łabudzki: pianino elektryczne, perkusja, flety
Artur Rzempołuch: perkusja.

Naczynia
psychopunkfire and rock
NACZYNIA
Zespól powstał w 1999 roku, jego nazwa pochodzi z filmu Jima Jarmusha "Noc na ziemi". Skład zespołu ewoluował wielokrotnie, nie tracąc jednak głównego trzonu, który od początków do dziś ma się zupełnie dobrze. Grupa ma na swoim koncie koncerty w całym kraju jak i zagranicą. W 2006 roku kultowe wydawnictwo OBUH, wydało debiutancka płytę formacji "Naczynia zespołem". Materiał ten został nagrany w studiu "Rogalów Analogowy", na sprzęcie z epoki. Na płycie tego nadwiślańskiego zespołu usłyszeć można spora dawkę alternatywnego rocka z w pływami psychodelii, jazzu i muzyki ilustracyjnej. Zespól Naczynia stworzył nowe instrumentacje do sztandarowych, polskich filmów animowanych "DOM" W. Borowczyka i J. Lenicy z 1958 i „LABIRYNT” J. Lenicy z roku 1962, „BYŁ SOBIE RAZ...” z 1957 r., reż. W. Borowczyka i J. Lenicy, jak również „NOWY JANKO MUZYKANT” z 1960 r., reż. J. Lenicy które wykonuje na żywo podczas projekcji. Tym razem zespół zaprasza na podróż w nieznane. Skorzystajcie z okazji gdyż bardzo rzadko można ich zobaczyć na żywo. Naczynia forever.

Skład zespołu:
Daniel „Danios” Furtak – perkusja
Dawid „Dawidu” Skowyra – instrumenty klawiszowe
Ireneusz „Szampon” Tuźnik – gitara basowa
Maciek Rodakowski – saksofon tenorowy
Marcin „Cynio” Duda – gitara
Sławomir „Księżyc” Księżniak – gitara

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: ORANŻADA + Naczynia


Jak działają recenzje?
Naczynia -super, moc instrumentów, nastroje od nieco psychodelicznych po niezwykle żywiołowe- świetna robota. Ostatni kawałek- miód. Oranżada -extra, czasem słodka i mocno gazowana.. Świetna impreza, fajny klimatyczny klub, oby tak dalej:)
cezar 11.10.2023 08:20
klimatyczny klub i fajna muzyka polecam
MI 12.03.2023 09:35

Polecane z kategorii koncert