koncert

Osiem Pór Roku

koncert

Osiem Pór Roku

Osiem Pór Roku - Bilety na koncert

WYSTAPIĄ;
ORKIESTRA POLSKIEGO RADIA – AMADEUS
AGNIESZKA DUCZMAL - DYRYGENT
JAROSŁAW ŻOŁNIERCZYK-SKRZYPCE, KONCERTMISTRZ
Bilety w cenach: 100 zł, 90 zł i 80 zł do nabycia w kasach: KCK, ORBIS, OMNII oraz Agencji POP-ART, tel. 41/34-07-291, 604-496-001, 607-217-617.

Światowej sławy dyrygentka-Agnieszka Duczmal proponuje m.in publiczności ciekawy projekt koncertowy łączący muzykę z malarstwem. Tym wyjątkowym projektem w repertuarze Agnieszki Duczmal i jej Orkiestry są Cztery Pory Roku - Cztery Pory Życia, który prezentuje Cztery Pory Roku A. Vivaldiego i A. Piazzolli .
Od wielu lat prowadzi również działalność promującą młodych utalentowanych polskich muzyków w stałych cyklach koncertowych.
Agnieszka Duczmal odbywa ze swoją Orkiestrą wiele podróży artystycznych, występując ze światowej sławy solistami w prestiżowych salach koncertowych Europy, obu Ameryk, Afryki i Azji.
Zespół Orkiestry Polskiego Radia
należy do najlepszych światowych orkiestr tego typu, posiada wyjątkowe brzmienie, wspaniałe legato i niezrównanego dyrygenta w osobie Pani Agnieszki Duczmal.
"Agnieszka Duczmal słusznie otrzymała w Rzymie tytuł "Kobieta świata", gdyż ta drobna, silna, elegancka i pełna temperamentu kobieta jest dyrygentem światowego formatu."

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus prowadzi działalność koncertową w większości krajów europejskich oraz USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Kuwejcie, Tajwanie i Japonii, współpracując często ze światowej sławy solistami w najsłynniejszych salach koncertowych.
Jarosław Żołnierczyk
od 1987 r. jest koncertmistrzem Orkiestry, z którą wielokrotnie występuje jako solista, i z która dokonał jako solista wielu nagrań radiowych i telewizyjnych.

Jak burza spadną na publiczność smyczki polskie z Orkiestry Kameralnej Amadeus i zmuszą do magnetycznego słuchania, dzięki energii różnorodnych i błyskawicznie zmieniających się obrazów. Ich żywotnym natchnieniem będzie Agnieszka Duczmal, która za pomocą oszczędnych, szybkich i wyrazistych gestów egzorcyzmuje ich swą jasnością i sugestywnością.
Na tym koncercie trzeba być!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Osiem Pór Roku

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert