koncert

PAMIĄTKI - piosenki Przemysława Gintrowskiego

koncert

PAMIĄTKI - piosenki Przemysława Gintrowskiego

PAMIĄTKI - piosenki Przemysława Gintrowskiego - Bilety na koncert

Stary Klasztor oraz Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego zapraszają na koncert PAMIĄTKI poświęcony pamięci wybitnego barda - PRZEMYSŁAWA GINTROWSKIEGO.
20 października, w 8. rocznicę śmierci Przemysława Gintrowskiego, najpiękniejsze utwory z przebogatej spuścizny barda i kompozytora przypomną artyści związani z Wrocławskim Salonem Jacka Kaczmarskiego -JUSTYNA PANFILEWICZ, TOMASZ PAWEŁ ORŁOWSKI oraz DAREK WAWRZYNIAK Po głównym koncercie zapraszamy na tradycyjne afterparty i wspólne śpiewanie piosenek Przemysława Gintrowskiego oraz Jacka Kaczmarskiego.

JUSTYNA PANFILEWICZ – polska wokalistka rockowa, autorka tekstów, kompozytorka, interpretatorka poezji śpiewanej, trenerka wokalna. Zdobywczyni głównych nagród w ponad 30 ogólnopolskich festiwalach, m.in.
wygrała Super Debiuty 52 KFPP w Opolu, gdzie zdobyła nagrodę Opolskiej Karolinki. Uczestniczka talent show TVP2 „Bitwa na Głosy" (2011) oraz „The Voice of Poland" (2013). Współzałożycielka grupy HUKzHUT.
Wykładowca kultowych warsztatów w Muzycznej Owczarni.
TOMASZ PAWEŁ ORŁOWSKI – gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent. Współzałożyciel grupy HUKzHUT.
DAREK WAWRZYNIAK – gitarzysta, kompozytor, aranżer.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje PAMIĄTKI - piosenki Przemysława Gintrowskiego

Świetny koncert! Wychowałam się na tych tekstach i piosenkach, więc długo wahałam się, czy warto wysłuchać innego wykonania i czy zbliży się ono choć trochę do oryginału. Duży plus dla obu Panów za to, że nie przekombinowali, nie próbowali niczego zmieniać w interpretacji - to byłby dramat. Czekam na kolejne koncerty!
Miło spędzony wieczór, trochę krótko... ale bisy były. Kameralnie, przy stolikach (zaskoczenie, z kawą i herbatą. "Pamiątki" - specyficzny i trudny repertuar, ale Panowie dali radę!

Polecane z kategorii koncert