koncert

PAWBEATS LIVE BAND + goście

koncert

PAWBEATS LIVE BAND + goście

PAWBEATS LIVE BAND + goście - Bilety na koncert

PAWBEATS LIVE BAND + goście (KALI, VNM, TE-TRIS, MARCELINA, MASIA) zagrają w Starym Klasztorze!

Znani artyści hip-hopowi - KALI, VNM, TE-TRIS oraz niesamowite wokalistki - MARCELINA i MASIA to goście niezwykłego koncertu jaki odbędzie się 1 grudnia w Starym Klasztorze!
Na scenie w Sali Gotyckiej towarzyszyć im będzie PAWBEATS LIVE BAND - zespół dowodzony przez jednego z najważniejszych polskich producentów muzycznych.
Będzie to pierwszy we Wrocławiu koncert tego niecodziennego projektu.
Takiej okazji nie można przegapić!

Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt "Utopia", "Orchestra" a także wydanej w tym roku "Chakra" w duecie z Kalim. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska Utopia.
Po raz pierwszy we Wrocławiu w Starym Klasztorze, w towarzystwie Live Bandu i znakomitych gości, Pawbeats zaprezentuje na żywo przekrój utworów z dotychczasowych płyt, a także kilka premier, które znajdą się na jego nowym albumie "OUT".

Goście koncertu - Kali, Vnm, Te-tris, Natalia Grosiak, Marcelina i Masia to gwarancja udanego koncertu jaki odbędzie się w Starym Klasztorze!

https://www.youtube.com/watch?v=dvRcPa3GwCc

https://www.youtube.com/watch?v=6pREhyNrE2Q

https://www.youtube.com/watch?v=PZ7Gv8TcV_c

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje PAWBEATS LIVE BAND + goście

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert