Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

PIOTR ‘RESTEK’ RESTECKI - gitara fingerstyle

koncert

PIOTR ‘RESTEK’ RESTECKI - gitara fingerstyle

PIOTR ‘RESTEK’ RESTECKI - gitara fingerstyle - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Klub Stary Klasztor i agencja KA zapraszają 4 sierpnia na wokalno-gitarowy on-man show w wykonaniu prekursora polskiego fingerstyle’u – Piotra „Restka” Resteckiego.

Piotr Restek Restecki to charyzmatyczny i bezkompromisowy artysta wywodzący się z nurtu gitarowego, zafascynowany muzycznymi eksperymentami. Prekursor gitarowego nurtu indie instrumental, w którym łączy tradycyjny muzyczny kanon z awangardowym wykorzystaniem elektroniki, samplera, a także własnego głosu. Restecki czerpie z tradycji rythm&blues’a, lirycznej ballady, jazzowego feelingu, latynoskiego szaleństwa, szamańskiego transu, konfrontując je z muzyczną wizją przyszłości spod znaku independent.
Jego jednoosobowa „scena niezależna” to koncerty przepełnione inteligentnym humorem i ironią, które jego występom dodają uroku i pikanterii.
Bogaty dorobek fonograficzny artysty oraz liczne koncerty zagrane nie tylko w Polsce, ale i w Europie czy Chinach to najlepsza wizytówka Piotra Resteckiego. Występował między innymi ze światowej sławy artystami, takimi jak: Tommy Emmanuel, Preston Reed, Jon Gomm. Współpracował także z czołówką polskich wokalistów: Andrzejem „Piaskiem” Piasecznym, Piotrem Cugowskim, Krzysztofem „K.A.S.Ą.” Kasowskim.
Piotr „Restek” Restecki jako artysta łączy w sobie instrumentalną wirtuozerię, estetykę melodii, kompozytorskie ucho, charyzmę i odwagę muzycznego eksperymentowania. Czyni go to scenicznym indywiduum, które usłyszawszy raz – nie sposób zapomnieć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: PIOTR ‘RESTEK’ RESTECKI - gitara fingerstyle


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert