koncert

POLSKA WERSJA / JANO, HINOL, DJ LEM

koncert

POLSKA WERSJA / JANO, HINOL, DJ LEM

POLSKA WERSJA / JANO, HINOL, DJ LEM - Bilety na koncert

Bilety w cenie 20 złotych w przedsprzedaży, 30 złotych w dniu koncertu. Sprzedaż biletów rusza na dwa tygodnie przed koncertem.

Polska Wersja to duet stworzony przez Hinola oraz Jano. Muzycznie obaj wzajemnie się uzupełniają, sprawiając, że każdy ich numer jest niepowtarzalnym połączeniem starych czasów polskiego rapu z nowym brzmieniem popularnym na polskiej scenie.

Duet PW jest jedyny w swoim rodzaju – na scenie próżno szukać drugiej tak wpływowej i popularnej ekipy, która dociera zarówno do starszych jak i młodszych słuchaczy. Kolejnym, po albumie Hinola wydawnictwem spod szyldu PW ma być druga solowa płyta Jano, która ma ukazać się w 2019 roku. Dodatkowo trwają prace nad reedycją pierwszej płyty raperów – “Powrót do przeszłości”. Termin wydania trzeciej płyty Polskiej Wersji na razie pozostaje nieznany, jednak w przyszłym roku światło dzienne ujrzeć mają nowe single PW.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje POLSKA WERSJA / JANO, HINOL, DJ LEM

Mega profesjonalny koncert mimo tak kameralnego klimatu! Trza przyznać Panowie że energii nie brakowało
Zespół Super, muszę przyznać że nie znałam za dobrze repertuaru a byłam z najmłodszym uczestnikiem koncertu-9 lat, ale muszę przyznać że teksty, dj na prawdę na poziomie, uczestnicy mimo niezbyt dużej frekwencji bawili się Super! Polecam i zapraszamy ponownie!
Koncert mimo iż kameralny na świetnym poziomie. Ekipa PW dała z siebie wszystko i Hinol zmiażdżył swoim flow, a Jano czysto technicznie. Jednym słowem miazga. :)

Polecane z kategorii koncert