POTAŃCÓWKA KARNAWAŁOWA | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

POTAŃCÓWKA KARNAWAŁOWA

koncert

POTAŃCÓWKA KARNAWAŁOWA

POTAŃCÓWKA KARNAWAŁOWA - Bilety na koncert

9 lutego godz.19.00

Serdecznie zapraszamy na potańcówkę karnawałową z RCK, która odbędzie się 9 lutego, w piątek, w godzinach 19:00-23:00, w sali kameralnej na II piętrze. Koszt biletu to 25 zł. od osoby. W cenie zapewniamy: ciepły posiłek, kawę, herbatę i domowe ciasto. Muzycznie wieczór umili nam Jan Buczek. Będziemy się bawić przy najgorętszych karnawałowych przebojach. W trakcie wieczoru niespodzianki taneczne od grupy tańca towarzyskiego prowadzonej przez Małgorzatę Dziedzic.

Honorowane sa raciborskie karty: ,,Senior 60+'' i ,,Rodzina +''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Dzień dobry. Wasza Firma sprzedała zamówione bilety bez problemu. Poszedłem do kasy RCK w Raciborzu aby sprawdzić czy znajduję się na liście uczestników potańcówki. Niestety RCK wcale niema rozeznania ile Wasza firma sprzedała biletów, nie odpowiedzieli też na pytanie czy jestem na liście uczestników. Trochę zaniepokojony poszedłem na potańcówkę, zostałem wpuszczony bez problemu.
Potańcówka w RCK 17.02.2018 19:30
przesympatyczna impreza - bardzo dobra organizacja, świetna muzyka, fajne wesołe towarzystwo, w sam raz do tańca! Na pewno pójdziemy na kolejne takie wydarzenia.

Polecane