koncert

POWSINALIA.PL "Szanuj Zieleń" GUTEK z zespołem

koncert

POWSINALIA.PL "Szanuj Zieleń" GUTEK z zespołem

POWSINALIA.PL "Szanuj Zieleń" GUTEK z zespołem - Bilety na koncert

Agencja Artystyczna Powsinoga zaprasza na koncertowy wpiernicz trzeciego stopnia w ramach kolejnego cyklu wydarzeń pn. POWSINALIA.PL. W sobotę 11. września 2021 w klimatycznych sceneriach amfiteatru Muzeum Etnograficznego w Toruniu wystąpi GUTEK.

Powsinalia to kontynuacja udanego cyklu kameralnych koncertów na Kujawach i Pomorzu oznaczanych onegdaj przydomkiem „Wpiernicz”. Tym razem kulturalny powiew świeżości nastąpi w przyjemnych okolicznościach przyrody i nie tylko po hasłem „Szanuj Zieleń”

♂️ Na pierwszej linii frontu w toruńskim EtnoMuzeum pojawi się znany i lubiany Piotr „Gutek” Gutkowski z kapelą. Impreza ma charakter familijny, dostępne są wejściówki ulgowe dla dzieci i młodzieży tańsze o 15 zł w porównaniu do ceny biletów normalnych. W dniu imprezy można spodziewać się niespodzianek.

POWSINALIA.PL „Szanuj Zieleń” � GUTEK z zespołem
Amfiteatr - Muzeum Etnograficzne, Wały gen. Sikorskiego 19, Toruń
11.09.2021 otwarcie bramy: 18:00 / start: 20:00

❗❗❗ m-ca nienumerowane / www.powsinoga.com/regulamin

♻ bilety w ilości ograniczonej i w zakresach:

I PULA (przez cały lipiec lub do wyczerpania puli)
➡ 49 zł – normalny
➡ 34 zł – ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 15

II PULA (przez cały sierpień lub do wyczerpania puli)
➡ 59 zł – normalny
➡ 44 zł – ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 15

III PULA (przez cały wrzesień lub do wyczerpania puli)
➡ 69 zł – normalny
➡ 54 zł – ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 15

Gutek jest autorem tekstów, kompozytorem i liderem solowego projektu, który od 2018 roku wraz ze swoim zespołem dodaje kolorytu polskiej scenie muzycznej. W połowie kwietnia nakładem Mystic Production premierę miała jego debiutancka płyta pt. „Stan rzeczy”. Ekipa z Katowic zaprezentowała już cztery singlowe utwory, który nieźle bujają i wprowadzają dobry klimat:

Od lat jego głos i śpiew kojarzy się z Indios Bravos. Dodawał też smaku hymnom przełomu wieków. „Ja to Ja” Paktofoniki, „Rapowe Ziarno” Abradaba czy „To Dla Moich Ludzi” Vienia i Pelegoto. To tylko przykłady pierwsze z brzegu. I chociaż został zaszufladkowany w takich gatunkach jak reggae czy hip hop, to wgłębiając się w gąszcz muzycznych kolaboracji, na kilkudziesięciu płytach znajdziemy całe spektrum gatunków. Do współpracy zapraszany był m.in. przez Marię Sadowską i Roberta Brylewskiego, Kamila Bednarka i Darka Malejonka, Pidżamę Porno i Strachy Na Lachy, Farben Lehre i Happysad czy także metalową grupę Maqama.

Data 11. września również nie jest przypadkowa. To dzień okrągłych urodzin organizatora wydarzeń, Michała Tadeusza Gajewskiego, który w tym roku również świętuje 15-lecie agencji:
„Byłbym hipokrytą, gdybym powiedział, że czas pandemiczny nie wpłynął jakoś tam na mnie. Z jednej strony odpocząłem po przeszło 1000 wydarzeń zaliczonych w swoim 40 letnim życiu. Ponownie odnalazłem siebie i poznałem wartość relacji międzyludzkich czy znaczenie kontaktu z naturą, A z drugiej, ta bezradność, niepewność, utrudnienia w kontaktach społecznych... Bardzo się cieszę, że możemy grać z ulubionymi kapelami to, co lubimy. To moja pasja.”

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka zakrywająca usta i nos). Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora. Skanowanie biletów odbywać się będzie bezdotykowo. W tym celu prosimy o przygotowanie biletu w formie papierowej lub elektronicznej. Jeżeli Uczestnik posiada bilet w formie elektronicznej, powinien uregulować ekran na najwyższym poziomie jasności, a także zadbać o czystość ekranu.
Przed wejściem do strefy koncertowej, zlokalizowanej bezpośrednio pod sceną, każdy uczestnik zostanie poproszony o zakrycie ust i nosa maseczką.

❗❗❗ W strefie koncertowej obowiązuje zakaz spożywania napojów i posiłków.

❗❗❗ Przypominamy o zasadach obowiązujących na wydarzeniu:

↔️ zachowujcie dystans
dezynfekujcie ręce
zakrywajcie usta i nos
spożywajcie posiłki tylko w wyznaczonych do tego miejscach

❗❗❗ Ze względu na nowe obostrzenia, weryfikacja wejścia na festiwal może trwać trochę dłużej, zachęcamy więc do wcześniejszego przybycia na obiekt amfiteatru.

Inauguracyjne Powsinalia odbędą się pod hasłem „Szanuj Zieleń” i wiązać się to będzie z ciekawostkami na terenie EtnoMuzeum.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje POWSINALIA.PL "Szanuj Zieleń" GUTEK z zespołem

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert