PREMIERA W OKO - Banda Edwarda | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

PREMIERA W OKO - Banda Edwarda

koncert

PREMIERA W OKO - Banda Edwarda

PREMIERA W OKO - Banda Edwarda - Bilety na koncert

Muzyka zespołu to niezwykły, energetyczny i nowoczesny amalgamat wielu muzycznych stylów i gatunków, zbudowany na solidnych fundamentach blues—rocka, pełen jednak odwołań do jazzu czy muzyki elektronicznej. Warstwę muzyczną dopełniają wyjątkowe, poetyckie teksty. Całość sprawia, że każde koncertowe wykonanie jest eksplozją niezwykłej energii, która udziela się słuchaczom i na długo pozostaje w ich pamięci. Repertuar zespołu to autorskie aranżacje utworów i tekstów zmarłego w 2013 roku poety i muzyka Edwarda Kluczewskiego z którym przez wiele lat muzycy BANDY EDWARDA tworzyli założony przez niego blues-rockowy zespół OLD WAVE. więcej na www.bandaedwarda.pl; www.facebook.com/bandaedwarda/

Skład zespołu: BRONISŁAW GILEWSKI - wokal; JACEK ŻUREK - gitara; JANUSZ CYZIO - klawisze; KRZYSZTOF KUŹNIK - bas; ADAM CYZIO - perkusja.

Po koncercie moderowane spotkanie z publicznością. Moderator - Adam Dobrzyński.

Bilety 15 zł

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo fajny bluesowo-rockowy koncert bandu z Górnego Sląska. Kawał dynamicznego grania grupy super ludzi. Niezły warsztat, dużo pozytywnych emocji! Dodatkowo luźne i rzeczowe prowadzenie całej imprezy.

Polecane