koncert

Palma Festiwal: Krzesimir Dębski, Maciej Balcar, Adam Palma

koncert

Palma Festiwal: Krzesimir Dębski, Maciej Balcar, Adam Palma

Palma Festiwal: Krzesimir Dębski, Maciej Balcar, Adam Palma - Bilety na koncert

Dyrektorem artystycznym nowego wydareznia muzycznego jest Adam Palma wirtuoz gitary pochodzący z Włocławka, który w tym roku zaprosił do udziału w koncercie wybitnego kompozytora i aranżera Krzesimira Dębskiego oraz wokalistę Macieja Balcara. Utwory Chopina w aranżacji Dębskiego na gitarę akustyczną Palmy z orkiestrą smyczkową czy orkiestrowe wersje piosenek Balcara to pierwsze wspólne przedsięwzięcie tych artystów.

Ponadto w sobotę 21 września (zapisy po 1 sierpnia 2019) wszyscy trzej poprowadzą warsztaty muzyczne dla gitarzystów (Adam Palma), wokalistów (Maciej Balcar) i z kompozycji, aranżacji (Krzesimir Dębski). Każdy uczestnik będzie mógł spotkać się z trójką bohaterów Palma Festiwal. Finałem będzie niedzielny wyjątkowy koncert 22 września, który może być zaskakujący dla publiczności, ale i dla twórców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Palma Festiwal: Krzesimir Dębski, Maciej Balcar, Adam Palma

koncert super ,nabycie biletów przez biletyna.pl be problemów , polecam.
Wspaniały Koncert;)
Bardzo fajnie "uszyty" koncert. Duża doza humoru i świetnej muzyki. Przeplatające się gatunki muzyczne okraszone inteligentnymi opowiastkami mistrza Adama. Chopin przełożony na gitarę wzbudził zachwyt nie tylko wśród publiczności, ale też u orkiestry towarzyszącej muzykom w innych utworach.
Swietny koncert. Jestem pod wrazeniem zarpwno Adama Palmu jak i Krzesimira. Niw jesyem fanka jazzu ale kego improwizacje mnie zaciekawiły.
Doskonały koncert na światowym poziomie
Fantastyczny koncert. Orkiestra, aranżacje, wokal... wszystko na najwyższym poziomie.
Fantastyczny koncert !!! Super,że tacy uznani artyści wystąpili w naszym mieście. Brawo
Rewelacja. Oby więcej takich. :) Cała sala pełna.
REawELACJA koncert przepiękny i marzy mi się więcej takich projektów Maciej Balcar zaśpiewał niesamowicie, do tego Krzesimir Sebski i wirtuoz gitary Adam Palma :) Polecam!!!
SUPER. POLECAM!
Rewelacja. Adam jak zwykle w formie ale show skradł mu "MAESTRO" Krzesimir.... Organizacja na wysokim poziomie.
Wybitnie udany koncert, pełen świetnego humoru, totalnego wyluzowania na scenie i cudownej muzyki w wykonaniu artystów, których nie trzeba rekomendować. Jeden z tych koncertów, których człowiek łatwo nie zapomni. Oby festiwal się rozwijał pod okiem Adama Palmy, a będzie z pewnością ciekawszy z roku na rok. Trzymam kciuki i życzę powodzenia, a tym, którzy się wahają, polecam z całego serca.
Fantastyczny występ!
Coś wspaniałego!
REWELACJA!!!
Było super! Krzesimir Dębski - Mistrz!
Koncert na wysokim poziomie artystycznym
Bardzo przyjemnie spędzony czas:)
andrzej-pustki@wp.pl 23.09.2019 08:32
Wspaniała uczta muzyczna 😀
Absolutna rewelacja!!! Wirtuozeria Adama Palmy i maestria Krzesimira Dębskiego, zarówno jako kompozytora jak i skrzypka jazzowego, oraz dzielnie ich wspierająca orkiestra smyczkowa - coś niebywałego, gorąco polecam!

Polecane z kategorii koncert