koncert

Paris! The Show

koncert

Paris! The Show

Paris! The Show - Bilety na koncert

Wspaniały musical, twórców sukcesu Piaf! The Show, powraca po sukcesie z 2016 roku.
W programie najsłynniejsze francuskie piosenki z repertuaru artystów: Edith Piaf, Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Josephine Baker, Gilbert Becaud czy Yves Montand!

Paris! The Show to fenomenalny musical, oddający hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lat 40-tych i 50-tych. Spektakl przenosi widzów w świat najsłynniejszych paryskich scen muzycznych i kabaretów, w dzielnicę Montmartre. Musical przygotował i wyreżyserowała Gil Marsalla*, autor i twórca znakomitego spektaklu Piaf! The Show, który z wielkim powodzenie był wystawiany kilkakrotnie w Polsce i w ponad 50 krajach na całym świecie. Gwiazdą Paris! The Show jest obdarzona pięknym głosem Anne Carrere**, doskonale znana polskiej publiczność z niezapomnianej kreacja Edith Piaf z Piaf! The Show. Podczas spektaklu usłyszymy zarówno jej interpretację piosenek Edith Piaf*, jak też innych francuskich szlagierów, w duecie z wokalistą Jules Grison i wokalistką Stephane Impoco. W programie usłyszymy 30 najbardziej znanych francuskich piosenek najsłynniejszych artystów sceny francuskiej: Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Yves Montand i wspominanej już Edith Piaf, w interpretacjach: Annie Carrere, Jules Grison i Stephanie Impoco*, którym towarzyszy zespól i tancerze! Całość dopełni bogata oprawa wizualna i scenografia. Spektakl potrwa 2 godziny i składać się będzie z dwóch odsłon przedzielonych 20 minutową przerwą.*

Od chwil premiery Paris! The Show był wystawiany na 3 kontynentach! Musical doczekał się wydawnictwa płytowego. W Polsce po raz pierwszy gościł w 2016 roku, wyprzedając sale koncertowe w Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu. Honorowy patrona nad trasa objął Ambasador Francji w Polsce. W grudniu artyści do Polski, przybędą prosto z amerykańskiego tourne!
Zapraszamy do sprawdzenia recenzji Piaf! The show z udziałem tych samych wykonawców: https://biletyna.pl/koncert/Piaf-The-Show/recenzje

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Paris! The Show

Piękny koncert,przybliżający klimaty Paryża.Aż chciało się wsiąść zaraz do samolotu i polecieć tam.
ryszard 15.12.2019 16:33
Dobre widowisko. No i naprawdę śpiewają
Rewelacyjny, fantastyczny spektakl!!! Francuzi potrafią się bawić. Bardzo chciałam posłuchać tych cudownych piosenek. Specjalnie pojechałam do Gdańska, bo w Warszawie, gdzie mieszkam, nie było już biletów. Przeniosłam się więc tak naprawdę nie do Gdańska, tylko do Paryża, bo dokładnie tam zaprowadzili nas artyści francuscy. Chapeaux bas!!!
Prawdziwy show,przepiękne wykonanie i cudowni artyści,zachwyca od pierwszej do ostatniej piosenki.
ŚWIETNE WYDARZENIE. DOSKONAŁE GŁOSY .POLECAM!!!!
Super występ, świetne głosy, muzyka - ogólnie wspaniale.
Wspaniały koncert - świetny klimat, kameralna atmosfera, wysoki profesjonalizm i charyzma wykonawców. Impreza godna polecenia.
Piękny, urozmaicony spektakl, wielkie przeboje: klasyka francuskiej ( i nie tylko) piosenki. Anne Carrere w roli E. Piaf - rewelacyjna !
Wspanialy , doskonały , niezapomniane wrażenia , polecamy wszystkim , którzy maja możliwość obejrzenia spektaklu w swoim miescie .
Fantastyczne przedstawienie, zróżnicowany repertuar,zrobione z ogromną pieczołowitością. Dopracowane w każdym szczególe, ogromny talent artystów i ich zaangażowanie.
Paulina 10.12.2019 15:08
Bardzo dobry koncert, świetny zespół akompaniujący oraz bardzo duża klasa wykonawców, szczególnie artystki wykonującej piosenki E.Piaff.
Mieczysław 10.12.2019 12:48
Koncert wspaniały. Prawie połowa sali była pusta. Gdyby organizatorzy obniżyli ceny biletów, sala mogłaby być pełna, a dochody organizatora wyższe.
Andrzej 10.12.2019 11:54
Program mi się podobał. Lubię francuskie piosenki,. Drobna uwaga, ale wydaje mi się istotna. Warto byłoby, wzorem jak to jest robione w operze, rzucić na ścianę tłumaczenie polskie ich treści. Nie wszyscy znają francuski. Pozdrawiam
Super koncert szkoda ze dosc przeciętna frekwencja, zabrakło chyba odpowiedniej reklamy widowiska.
Było super! Kocham francuskie piosenki i Paryż!
Pierwsza część nudnawa, druga zdecydowanie lepsza, naprawdę dobrze śpiewala Pani grająca Edith Piaf. I super muzycy.
Agnieszka 09.12.2019 15:47
Niezwykły klimat dawnego Paryża, z jego muzyką, humorem i wzruszającymi piosenkami.
Wacław 09.12.2019 15:39
Rewelacyjny spektakl
Bardzo sympatyczne przedstawienie. Piękne dawne piosenki, ładne głosy, szczególnie pani Anne Carrere. Super zabawa. Polecam
Piękny show! Wspaniała aktorka i piosenkarka naśladująca Edith Piaf!
janusz 09.12.2019 10:04
Witam, z przykrością muszę stwierdzić, że poziom musicalu był bardzo słaby. W zasadzie jedna osoba prezentowała swoim głosem przyzwoity poziom, reszta zespołu niestety ale daleko od "show" jaki zapowiadany był w opisach wydarzenia. Szczerze mówiąc to był najgorszy występ na jakim byłem w ciągu ostatnich lat. Jednym słowem nie warto (może zabrzmi sarkastycznie ale wyższy poziom reprezentują prości ludzie np. w Mam Talent). Pzdr
Rafał 09.12.2019 09:46
Świetny występ , Jesteśmy pod wrażeniem znakomicie
Przepiękne - wróciłam wspomnieniami do czasów młodości
Wspaniały spektakl, wzruszajacy, polecam gorąco, bo rzadko mamy okazję posłuchać na żywo francuskich piosenek
Rewelacja !!!
Klasyczny repertuar w doskonałym wykonaniu.
bwkrawczyk 05.12.2019 18:01
Piękny ,pełen życia spektakl z doskonałymi Artystami,doskonale oddający klimat tamtych lat.Rewelacyjna Anna Carrere i para taneczna!Wspaniała choreografia.Spektakl zrealizowany i impetem i humorem,zdecydowanie polecam.
hanka957 05.12.2019 17:36
Rewelacja
więcej takich i podobnych, wydarzenie jak najbardziej zasługuje na uwagę, może więcej w informacjach ogólnopolskich, nie tylko w Łodzi, przecież trzeba się promować aby poprawić obraz miasta

Polecane z kategorii koncert