koncert

Pastorałki pod choinką, pod jemiołą - Romuald Lipko, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak i goście

koncert

Pastorałki pod choinką, pod jemiołą - Romuald Lipko, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak i goście

Pastorałki pod choinką, pod jemiołą - Romuald Lipko, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak i goście - Bilety na koncert

Świąteczny koncert Romualda Lipko - "**Pastorałki pod choinką, pod jemiołą" z udziałem Izabeli Trojanowskiej i Felicjana Andrzejczaka na Zamku w Kazimierzu Dolnym 16 Grudnia, godz. 16:00**

W tym roku w ramach 11 Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Romualda Lipko z udziałem Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka, którym towarzyszyć będą młodzi, utalentowani artyści m.in. Ewa Szlachcic, Marta Świątek – Stanienda oraz goście. Podczas koncertu usłyszymy wspaniałe świąteczne utwory, autorstwa Romualda Lipko, z wydanego w ubiegłym roku albumu pt. „Pastorałki pod choinką, pod jemiołą”.

„Od lat obiecywałem sobie, że napiszę kilka pastorałek, aby mieć swój własny udział w ozdabianiu muzyką i słowem tego niezwykłego czasu, jakim są Święta Bożego Narodzenia.” – mówi kompozytor, Romuald Lipko.

Zarówno album jak i cały koncert to kompilacja różnorodnych, współczesnych stylów muzycznych, które znakomicie łączą się z polską tradycją i zachęcają wszystkich do wspólnego muzykowania. Wielopokoleniowy i ponadczasowy charakter piosenek oddaje znakomita muzyka autorstwa Romualda Lipko, a wyjątkowość utworów podkreślają słowa tekstów takich autorów jak: Artur Andrus, Marek Dutkiewicz, Justyna Holm oraz Romuald Lipko. Wszystko to sprawia, iż koncert ten jest jednym z najpiękniejszych muzycznych przeżyć dla każdego, kto kocha polską piosenkę i jej bogatą tradycję świąteczną.

TEASER ALBUMU: https://youtu.be/6FAKEuXiUOc

Na koncert zapraszamy 16 grudnia o godzinie 16:00 na dziedziniec zamku w Kazimierzu Dolnym. Bilety można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym oraz w Internecie za pośrednictwem bietyna.pl. Cena biletu 10 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pastorałki pod choinką, pod jemiołą - Romuald Lipko, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak i goście

Bardzo przyjemny koncert. Ładna sceneria, ogrzewany namiot. I wspaniały artysta:)
Bardzo udany występ, świetny nastrój. Do zobaczenia za rok!!!!
fatalne naglośnienie. Cóż z tego że Pan Lipko zachęcał do wschluchania sie w podobno ciekawe, mądre teksty kiedy tych tekstow nie dalo sie zrozumieć. Moim zdaniem zbyt głośna perkusja i bas.B.dobra koneransjerka p.Lipko
Swietny koncert, pogodny, dowcipny, bardzo przyjemna świąteczna atmosfera.
Piękny koncert, piękny repertuar w wyśmienitym wykonaniu przez artystów już znanych i tych debiutujących. Prześliczne utwory śpiewane w parzemiłej atmosferze stworzonej przez Romualda.Czekam na następne takie super wydarzenie!
Bardzo dobra impreza - a już nie zaglądając w pesel-Dinozaury Trzymają Poziom.
Było super, przyjdę również w przyszłym roku, brawo Panie Romualdzie

Polecane z kategorii koncert