Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Patrycja Markowska i IRA Akustycznie - DVD Live!

koncert

Patrycja Markowska i IRA Akustycznie - DVD Live!

Patrycja Markowska i IRA Akustycznie - DVD Live! - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Jeden dzień, dwa niezwykłe koncerty – 1 października w Wytwórni poznamy rockowe oblicze Patrycji Markowskiej i przekonamy się, że zespół IRA potrafi świetnie grać również bez prądu. Podczas tego wieczoru w Wytwórni nagrywane będzie DVD Live.

- Kiedy w wieku trzech lat zaśpiewałam najbardziej zachrypniętym, dziecięcym głosem „Nie ma wody na pustyni”, całe przedszkole mówiło: „Jaki piękny i zdolny chłopiec” – opowiada o początkach artystycznej drogi Patrycja Markowska, wokalistka, autorka tekstów, córka Grzegorza Markowskiego, lidera Perfectu. - Po dwóch latach śpiewania w podstawówce okazało się, że instruktor wyłączał mój mikrofon, gdyż nawet bez niego przebijał się mój specyficzny alt, średnio pasujący do słowiczych głosów koleżanek.

W Wytwórni z pewnością nikt mikrofonu nie wyłączy i będą się Państwo mogli przekonać, że „zdolny chłopiec” przemienił się w wyrazistą, pełną pasji piosenkarkę.

Tego samego dnia na naszej scenie wystąpi IRA - jeden z najpopularniejszych i najbardziej „kasowych” polskich zespołów, grających łagodniejszą odmianę heavy metalu pierwszej połowy lat 90., mający na koncie trzy złote płyty i jedną platynową. Krążki „Mój dom”, „1993 rok” oraz koncertowy „IRA Live” osiągnęły nakład sięgający wielu tysięcy egzemplarzy, co pozwoliło grupie błyskawicznie awansować do czołówki polskiego rocka. Dzięki takim sukcesom zespół miał okazję występować na wielu największych festiwalach rockowych w kraju, m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Jarocinie, na Przystanku Woodstock oraz na Festiwalu Odjazdy. Utwory z płyt zadebiutowały na prestiżowej polskiej Liście przebojów Programu III Polskiego Radia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Patrycja Markowska i IRA Akustycznie - DVD Live!

Patrycja Markowska fajna, ale mogłaby ładniej się ruszać na scenie i wypełniać ruchem solówki lub na te chwile schodzić ze sceny. IRA - bez zarzutu! Wzruszający koncert Pokochałam ten zespół!
Millenia_2006 02.10.2014 16:39
Patrycja Markowska i IRA Akustycznie - DVD Live!
Łódź, 01.10.2014
Klub Wytwórnia
występ super, zarówno Patrycji Markowskiej jak i zespołu IRA; bardzo dobry kontakt z publicznością, przesympatyczni członkowie obu zespołów - nasze wrażenia pozostaną na długo w pamięci :)))
02.10.2014 11:48
Patrycja Markowska i IRA Akustycznie - DVD Live!
Łódź, 01.10.2014
Klub Wytwórnia

Polecane z kategorii koncert