koncert

Patrycja i Grzegorz Markowscy

koncert

Patrycja i Grzegorz Markowscy

Patrycja i Grzegorz Markowscy - Bilety na koncert

Koncert PATRYCJI MARKOWSKIEJ z gościnnym udziałem
GRZEGORZA MARKOWSKIEGO

Niedziela, 26 marca 2017, godz. 18:00, Hala Arena Poznań.

Patrycja Markowska zadebiutowała w 2001 roku albumem pt. „Będę silna”. Brzmiący niemal jak obietnica album przyniósł artystce zaszczytną rolę jednej z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek, co udowadnia kolejne sześć albumów i 30 wydanych singli.
"Na Żywo" - tak zatytułowane jest ostatnie opublikowane wydawnictwo. Jest to zapis koncertu, bo właśnie koncerty, jak sama przyznaje, są żywiołem artystki. Możemy spodziewać się zatem ekscytującego wydarzenia w Hali Arena. Usłyszymy wiele przebojów, w tym: "Świat się pomylił", "Jeszcze raz" czy "Alter Ego", a ponieważ lada dzień ukaże się kolejna płyta, będziemy być może świadkami premierowych wykonań.
Bezkompromisowa, idąca własną muzyczną ścieżką artystka nie boi się wyzwań co pokazała zasiadając w fotelu jurorskim programu „The Voice of Poland”. Wielokrotnie nagradzana występowała przed takimi gwiazdami jak The Cranberries, Nelly Furtado czy Lenny Kravitz.
26 marca zaśpiewa na jednej scenie z niezwykłą postacią, swoim Tatą – Grzegorzem Markowskim. Już dziś serdecznie zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Patrycja i Grzegorz Markowscy

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert