koncert

Paulina Przybysz & Rita Pax: Tribute to Breakout

koncert

Paulina Przybysz & Rita Pax: Tribute to Breakout

Paulina Przybysz & Rita Pax: Tribute to Breakout - Bilety na koncert

Zespół założony przez Paulinę Przybysz czerpie z ducha psychodelicznego rocka i soulu lat 60. Nic więc dziwnego, że po kilku latach działalności grupa Rita Pax podjęła próbę zmierzenia się z repertuarem
słynnej grupy Breakout. Przypomniane w ubiegłym roku za sprawą filmu „Zabij to i wyjedź z tego
miasta” przeboje autorstwa Tadeusza Nalepy zabrzmią w nowych aranżacjach.
Zespół wystąpi w składzie:

Paulina Przybysz - śpiew
Igor Nikiforow - śpiew
Katarzyna Piszek - instrumenty klawiszowe
Piotr Zalewski - gitara basowa chórki
Paweł Zalewski - gitara, chórki
Jerzy Markuszewski -perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Paulina Przybysz & Rita Pax: Tribute to Breakout

Cudowne wydarzenie!!! Sam koncert i muzyka - wspaniałe, na bardzo wysokim poziomie. Paulina Przybysz to tak wszechstronnie utalentowana osoba, o wspaniałym silnym głosie, który jest w stanie poszybować w tak wielu kierunkach. Lekkość i pewność jej występu była wręcz hipnotyzująca. Igor Nikiforow z kolei to artysta, o którym świat powinien się dowiedzieć czym prędzej! Także on to szeroko utalentowana osoba, która pozytywnie zaskoczyła mnie występując w takim repertuarze (uwielbiam go jako 1/2 składu Jeż Igor, polecam Państwu zaprosić i ten projekt do współpracy). Sekcja instrumentalna spójna, kreatywna i profesjonalna, wyniosła ten performance na bardzo wysoki poziom! Bardzo dobre nagłośnienie i reżyseria oświetlenia. Warunki akustyczne wyśmienite :) Dziękuję!
Dobre przeboje w odświeżonej wersji fenomenalnie zaśpiewane przez Paulinę Przybysz. Ciężko było wysiedzieć spokojnie na swoim miejscu ;)

Polecane z kategorii koncert