Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert Paulla

Paulla - Huragan

koncert Paulla

Paulla - Huragan

Paulla - Huragan - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Paulla – polska wokalistka o rzadko spotykanej na świecie 5-oktawowej skali głosu. Nagrała singiel z gwiazdą światowego formatu GAROU! Jako jedyna otrzymała 3 nagrody w konkursie „Top TRENDY” W Polsce jej singiel „Od dziś” ma ponad 25 milionów wyświetleń. Obecnie wokalistka pracuje nad trzecią płytą, na którą fani czekają aż 8 lat.

Wraca z przytupem, w tym roku nagrała w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka „To co dał nam świat” w czerwcu ukazały się jej dwa single „Ostatnia Noc” oraz angielska wersja „Hold My Love” W październiku premiera kolejnego singla „Huragan” do którego teledysk nagrała w Portugalii.

Start trasy koncertowej Paulli - „Huragan” ma miejsce w przepięknym Koszalinie w wyjątkowej atmosferze. Artystka przeniesie Państwa w magiczny świat muzycznych marzeń i wyobraźni. Koncert odbędzie się przy 4 osobowych stolikach w Teatrze Variete Muza. Piosenkarka zaśpiewa swoje największe hity „Od Dziś” „Dwa słowa dla życia” „Prosto w serce” „Kocham Cię dalej” Nie zabraknie również jej najnowszych utworów „ Ostatnia Noc” czy najnowszego singla „Huragan” którymi artystka promuje płytę, która ukaże się na wiosnę 2022 roku.

Paulla ponad wszystko szanuje i kocha swoich fanów dlatego zdecydowała się na pulę biletów VIP, dzięki którym fani będą mogli spotkać się z gwiazdą po koncercie. Porozmawiać, zrobić zdjęcie i otrzymać autograf na specjalnych zdjęciach przygotowanych na ten koncert.
Każdy z gości będzie mógł podczas koncertu zamówić sobie lampkę wina a przed koncertem będzie możliwość zamawiania dań z karty.

Przed koncertem Paulli o godzinie 17:00 wystąpi jako support Martyna Rempała.

Bilet VIP. Każdy gość otrzyma lampkę wina przy stoliku. Po koncercie spotkanie z gwiazdą, autografy oraz zdjęcia z artystką i zespołem. Każdy otrzyma specjalnie przygotowane zdjęcie na to wydarzenie.
Bilet Elite. Wyselekcjonowane miejsca z dobrym widokiem tuż przy scenie.

Skład Zespołu:
Andrzej Perkman: kierownik muzyczny zespołu, klawisze.
Łukasz Bizoń: gitara akustycza, elektryczna,
Bartosz Szetela: gitara basowa,
Mariusz Mocarski: perkusja
Piotr Pisarkiewicz: realizator dźwięku

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Paulla - Huragan

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert