koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała we Włocławku

koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała we Włocławku

Paweł Domagała we Włocławku - Bilety na koncert

To obecnie jeden z najbardziej rozpoznawanych i rozchwytywanych aktorów. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

„Opowiem Ci o mnie” to debiutancka płyta Pawła Domagały. Album jest bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych, popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.

Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie – oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

Grał w takich obrazach jak "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Ostatnia akcja" czy "80 milionów", jednak największą popularność przyniosły mu role w serialu "O mnie się nie martw" i obu częściach filmu "Wkręceni". Publiczność polubiła go również jako Piotra z "Planety singli" czy Wiktora w "Powiedz TAK!". W tej drugiej produkcji Paweł Domagała grał muzyka. Jednak brzmienia towarzyszą mu nie tylko na ekranie, ale również na scenie.

Debiutancki krążek spotkał się z dobrym przyjęciem publiczności, doczekał się statusu "złotej płyty". Jego utwory na youtube mają po kilka milionów wyświetleń, a koncerty Pawła Domagały cieszą się ogromną popularnością.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Paweł Domagała we Włocławku

Zajefajny koncert i spotkanie po koncercie , Muzyka mega i niedługo :) nowa płyta polecam
Koncert rewelacja:)
To jest z pewnością dla wielu uczestniczących w koncercie niezapomniany wieczór! Wspaniała zabawa okraszona subtelnym i taktownym humorem Pawła. Cudowna gra świateł dodawała niepowtarzalnych wrażeń. Zasłużona owacja na stojąco!Po koncercie...dalszy ciąg wspaniałej atmosfery...możliwość porozmawiania i zrobienia selfie z Pawłem. Jestem zachwycona!To było to! Szkoda, że było
Koncert był rewelacyjny. Był to mój pierwszy koncert Pawła Domagały, byłam zaskoczona osobowością artysty. Widać, że kocha muzykę i jest nią przepełniony. Polecam każdemu, kto jeszcze się zastanawia.
było kapitalnie - muzycznie profesjonalnie i ciekawie - a poza tym na luzie i zabawnie.... Ps. Paweł robił fotki z każdym kto tego sobie życzył i podpisał grubo ponad 100 płyt - kolejka była długa:-)
Wspaniały koncert, wspaniały człowiek i wspaniały talent! ❤️ Organizacja koncertu jak najbardziej na plus. Wyszliśmy bardzo zadowoleni.
Fantastyczny koncert.
RE WE LA CJA !!!

Polecane z kategorii koncert