koncert

Paweł Stasiak - koncert z okazji Dnia Matki

koncert

Paweł Stasiak - koncert z okazji Dnia Matki

Paweł Stasiak - koncert z okazji Dnia Matki - Bilety na koncert

PAWEŁ STASIAK

Absolwent X Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Warszawie, uczył się tańca w Państwowej Szkole Baletowej w Warszawie, a w 1990 roku zdobył dyplom Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. Ukończył także studia na Wydziale Produkcji Telewizyjnej i Filmowej PWSFTviT w Łodzi.

W dzieciństwie był członkiem zespołu taneczno-wokalnego Gawęda. W latach 1983–1985 był prezenterem muzycznym w Rozgłośni Harcerskiej, współpracował także przy tworzeniu Listy Przebojów Programu Trzeciego.

W 1986 roku został wokalistą zespołu Papa Dance, w którym wcześniej śpiewał w chórkach.

Po rozpadzie zespołu rozpoczął samodzielną karierę muzyczną pod pseudonimem Mr. Dance. Nagrał płyty: Mr. Dance (za którą w 1992 r. otrzymał „Złotą płytę”), Pozdrowienia dla Papa Dance oraz Życzenia. Występował także z „Dyskoteką Pana Jacka”. W 1996 roku przerwał działalność na scenie muzycznej, pracował jako kierownik produkcji, był także właścicielem agencji statystów wraz z Barbarą Markiewicz-Muzyką.

Po reaktywacji grupy w 2001 roku, ponownie został jej wokalistą. Zespół zmienił jednak nazwę z Papa Dance na Papa D.

We wrześniu 2008 wziął udział w ósmej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką była Janja Lesar, z którą odpadł w pierwszym odcinku, zajmując 14. miejsce.

W sierpniu 2010 brał udział w festiwalu w Bydgoszczy, podczas którego zaprezentował solowy singiel „Ocean codzienności”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Paweł Stasiak - koncert z okazji Dnia Matki

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert