koncert

Peja/Slums Attack

koncert

Peja/Slums Attack

Peja/Slums Attack - Bilety na koncert

Już 17 Maja Peja/Slums Attack w Bielsku-Białej!

Koncert promujący album 25_godzin

Peja jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny hip hopowej. Ma uznanie słuchaczy o czym świadczy ilość ludzi pojawiająca się na jego koncertach oraz liczba sprzedanych płyt. Ma szacunek twórców sceny czego dowodzą liczne przyjazne mu wypowiedzi i współpraca z najlepszymi rapperami. Dziś wydaje się to jasne i tylko szaleniec albo ignorant mógłby to podważyć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Peja/Slums Attack

Fatalnie !!! Ikona Polskiego hip-hopu robila probe przy fanach ( niedopuszczalne), po czym pozegnal sie z nami za widzimy sie za 2 godz. Wystep mial byc o 22 a nie o 00:00. Nie mowiac o naglosnieniu.... Nie bylo slychac wlasnych mysli... A juz nie mowiac o slowach kiedy spiewal Peja... Kapletnie nic nie bylo do zrozumienia. Niestety musielismy wyjsc po 1/3 koncertu bo juz tak nas uszy bolaly , ze nie szlo wytrzymac. Ostatni raz koncert - bynajmniej w klimacie.
Rysiek dzięki za mega koncert Wpadaj znowu. Slu
Peja mistrz świata. Nagłośnienie kiepskie. Aż sam artysta się o to wnerwiał. Stary dobry Rychu nie wychodzi z formy !!!
Mega zajebisty koncert, Rychu najwyższy poziom jak zawsze
Dawid 1986 18.05.2019 11:31
Peja świetny. Natomiast początkowa zabawę popsuły problemy techniczne i nieudolnosc obsługi w prawidłowym dostrojeniu nagłośnienia. Po dłuższej chwili udało się i można było zacząć cieszyć się koncertem

Polecane z kategorii koncert