koncert

Percival

koncert

Percival

Percival - Bilety na koncert

Percival Schuttenbach - potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce. Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu Równonoc - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem.
Twórcy licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych. Zespół pochodzi z Lubina, powstał w 1999 roku.
Ogromne doświadczenie sceniczne. Wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje to znak rozpoznawczy Percivala!
Zespół, którego dźwięki w dużym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher – Wild Hunt. Percival obok Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego został uhonorowany statuetką MocArta 2015!
Gościli na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach!
Zespół w 2016r. podpisał umowę wydawniczą z Sony Music Poland.
7 października 2016r. ukazała się czwarta oficjalna płyta PERCIVAL SCHUTTENBACH pt. "Strzyga".
Jest to album, który łączy dwie epoki, dlatego znajdziecie na nim zarówno stare utwory (dobrze znane i lubiane, ale zarejestrowane tym razem w mega-prze-świetnej jakości w Custom34 Studio), a także nowe, które pokazują w którym kierunku zmierzają współtwórcy Wiedźmińskiego Soundtracku. Płyta wyprodukowana została przez Jacka Miłaszewskiego (min.Acid Drinkers, Hunter czy Closterkeller) który nadał jej światowe brzmienie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Percival

Percival jak zawsze niesamowity. Fajna organizacja, krzesełka przemyślanie rozstawione, lokalizacja super pasująca do folkowego klimatu. Jedyny minus - koncerty za krótki 😉
Super! Czad! Ekstra!
Koncert wysmienity! :)
Zespół wystąpił rewelacyjnie, nagłośnienie (zarówno Percivala jak i supportów) było tragiczne. Byłem na wielu koncertach w klasztorze, nigdy nie było jeszcze tak źle. Przez to wrażenia bardzo mierne.
Niesamowity koncert, świetne miejsce, polecam każdemu zobaczyć to na własne oczy.
Sam zespół spoko, co prawda brakuje Aśki i Kryśki ale dają radę. Maddogz o dziwo też całkiem nieźle. Nagłośnienie natomiast woła o pomstę i to niestety nie pierwszy raz.
Stefcio 15.03.2018 16:33
Koncert był fajny ale do perfekcji troszkę zabrakło dlatego daje 4 gwiazdki ale dostaje do 5 bo aport był naprawdę fajny :)
Lopez 12.12.2017 13:59
Koncert był zajebisty
GOKOP 19.11.2017 14:39
Nie znałem kapeli wcześniej i wydaje się, że ma potencjał. Moim zdaniem Lizard King nie nadaje się na koncerty. Nie słychać wokalisty, często muzyka jest za głośna. Sam koncert - słabo. Wyszedłem w tracie...
Smart Bart (taki żart) 18.11.2017 18:54
Bardzo dobry i dopracowany występ w bardzo fajnej sali koncertowej
Fajna kapela, ale... Gdyby ich akustyk znał się na swoim rzemiośle, Gdyby nie poprzestali tylko na jednym bisie mimo ogromnej zachęty fanów ... byłoby SUPER!
Koncert super! Nagłośnienie do poprawy. Trochę krótko grali. Polecam!
megi491 24.04.2017 12:14
Polecam wszystkim, doskonały koncert, świetna muza, cudna atmosfera!
Gruschca 24.04.2017 11:41
Świetny klimat, zespół wymiatał, a support nie gorszy ;) Dzięki za ognisko :P
Sarra_Pl 10.05.2016 21:20
Świetny, nowatorski projekt zespołu PERCIVAL. Wyrazy uznania za promowanie patriotyzmu wśród młodzieżowej publiki. Sala gotycka Starego Klasztoru nadała koncertowi wyrazistego charakteru. Koncert zakończył się dziwnie, brakowało mocnego utworu końcowego, który byłby kulminacją wrażeń. Publiczność wyglądała na lekko zdezorientowaną, kiedy zespół zszedł ze sceny i zrezygnował z bisu.

Polecane z kategorii koncert