koncert

Perfect

koncert

Perfect

Perfect - Bilety na koncert

Perfect to polski zespół rockowy, założony w 1977 roku. Pierwszy koncert grupy w składzie: Zbigniew Hołdys, Grzegorz Markowski, Ryszard Sygitowicz, Piotr Szkudelski, Zdzisław Zawadzki miał miejsce w sylwestra 1980 roku w warszawskim klubie studenckim Stodoła. W tym składzie PERFECT stał się na początku lat osiemdziesiątych najpopularniejszą grupą rockową w Polsce. Zespół wziął udział w najważniejszych imprezach rockowych w Polsce, m.in.: Rock Arena w Poznaniu, Rock w Opolu, Festiwal Muzyki Rockowej w Jarocinie, Rock Jamboree w Sali Kongresowej w Warszawie. Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1983 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać", "Autobiografia". W 1993 roku zespół został reaktywowany (bez udziału Zbigniewa Hołdysa) i działa do dziś.

W 2014 roku ukazał się krążek „DaDaDam”, który zdobył status platynowej płyty. Jesienią 2016 roku premierę miał album „Muzyka”, a w kwietniu 2017 ukazał się trzypłytowy album „Perfect Live April 1, 1987”- reedycja z okazji 30 -lecia koncertu. Perfect to zdobywcy SuperJedynki za utwór "Wszystko ma swój czas" w kategorii Super Przebój oraz SuperJedynki widzów na 52 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Piosenki Perfectu to głos polskiego pokolenia lat 70. i 80. To dzięki nim wiemy więcej na temat codzienności minionego ustroju politycznego. O wolności słowa, miłości i wyborów opowiadają w rockowo-popowej formie. Ich ostatnie hity “Niepokonani” czy “Wszystko ma swój czas” w niczym nie ustępują dawnym przebojom. Koncert Perfect to wyjątkowe, międzypokoleniowe spotkanie z muzyką i historią.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Perfect

Koncert Perfect był perfekt !!!
Staszek 18.11.2019 14:00
Występ bardzo mi się podobał, spełnił moje oczekiwania :)
Jak zwykle PERFEKCYJNIE, nic dodać nic ująć.
skwarka 18.11.2019 07:25
Zespół zagrał OK natomiast akustyka powinno się ubiczować!!! Na trybunach nie było dychać NIC!!! Pogłos był jak na starej sali gimnastycznej. TRAGEDIA!!!
barzel 17.11.2019 19:40
Perfect jak zwykle fantastyczny. Niestety Hala nie nadaje się do organizacji koncertów rockowych ze względu na katastrofalną akustykę. Dodatkowo dźwiękowcy dali ciała z nagłośnieniem basu i perkusji. Wszystko dudniło. Ale poza tym genialny koncert. Szkoda, że panowie zdecydowali o zakończeniu kariery, bo moim zdaniem mogliby grać spokojnie jeszcze 10 lat.
1. Bilety były zdublowane - po przyjściu na imprezę okzało się, że nasze miejsca są już zajęte. Trzeba było szukać dla nas innych miejsc. 2. Czy na terenie hali można palić e-papierosy? Niestety osoby, które siedziały w pobliżu naszych miejsc je paliły, co bardzo nam przeszkadzało.
Joanna 17.11.2019 18:25
Dobra muzyka, dobra zabawa
Sam koncert super, ale nagłośnienie FATALNE (na górze galerii w Hali Stulecia -sektor A1). Muzyka dudniła a słów Grzegorza Markowskiego nie dało się zrozumieć. Na płycie było lepiej, ale nie po to zapłaciłem 100 zł za bilet, żeby stać na płycie. Organizatorom koncertu daję JEDYNKĘ! Jeśli góra Hali Stulecia nie daje się nagłośnić, to nie powinno się sprzedawać tam biletów i nabijać ludzi w butelkę.
Janusz25 17.11.2019 15:32
Recenzja dotyczy waszej działalności, nie koncertu na którym nie mogłem być i prosiłem was o pomoc w przebukowaniu biletów bądź ich zbyciu. Prośbą pozostała bez odpowiedzi. Bilety podarowalem nieznajomym osobom i mam nadzieję , że bawili się dobrze.
Koncert super !!!
Mogły by być chociaż na bokach 2telebimy ale było ok
Świetny koncert , ponadczasowy i niepokonany PERFECT
chruścik 17.11.2019 10:49
Super. Nie zapomniane wrażenia. Przypomniały mi się dawne lata. Świetny show! Dodatkowym bardzo dużym plusem był występ Cheap Tobacco - młodzi ale dali czadu :) A Natalia - miód malina - taki głos to skarb !
Maciej 17.11.2019 10:44
To niezwykłe doświadczenie, móc uczestniczyć w historii, bo obecność na koncercie zespołu Perfect tym właśnie jest. Bardzo przyjemne show, doprawione wspaniałą grą świateł i projekcji wizualnych.
jestem rozczarowany
Markowski naprawdę Perfect, ale nagłośnienie w hali tragiczne
Krycha 17.11.2019 10:11
Perfect - jak zawsze perfekcyjni! Niestety pogłos i echo, które było słyszalne na wyższych rzędach uniemożliwiało komfortowy odbiór - po prostu nie było słychać o czym Grzegorz śpiewa. Na dole na płycie było już ok. Natomiast Ssm zespół i muzyka to miód na uszy dla każdego fana rocka - klasa sama w sobie!
eFPeBe 17.11.2019 09:36
Bardzo dobry występ.
Perfect!!!
Jak zawsze Perfect był perwekcyjny polecam z czystym sumieniem
Zawsze na fali, młodzi duchem, niepokonani😃 Grzegorz nadal negaprzystojny i ma moc. Zaskoczeniem był support- super ekipa-oby więcej takich się pojawiało. Rock forever!!!
Rewelacja! Moc energii jak zawsze u nich. Eliksir dla uszu.
Super, duzo emocji i radosci, ze tu i teraz było to mozliwe.
Ania-Rybka1 22.03.2018 09:50
Super impreza. Jak zwykle perfekcyjny PERFECT !!!! I do tego wspaniała Patrycja Markowska. Super miejsce (Artego Arena). Polecam
Marcin 08.03.2018 17:07
Perfect jak zawsze perfekcyjny.Nic dodać nic ująć.Markowski mimo wieku energetyczny,Patrycja to wulkan energii a muzycy kochają to co robią.Solówki na gitarach i perkusji powalające z nóg.Polecam !!!
Koncert był świetny. Dobrze dobrany repertuar, zespół ciągle popularny, fajny kontakt z publicznością, ciekawe oświetelenie.Bisy. Koncert w fajnym obiekcie, miejsca, jakie kto sobie życzy. Już czekam na następny Perfectu.
Polska scena, artysta, muzyka, super brzmienie.
Super koncert!!
Świetny i energetyczny koncert.Mega power.
Perfect jak zwykle PERFEKCYJNIE
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert