koncert

Piaf! The Show 2019

koncert

Piaf! The Show 2019

Piaf! The Show 2019 - Bilety na koncert

Wyjątkowe widowisko, przygotowanie z okazji 100. rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek – Edith Piaf. Dwuczęściowy musical, w języku francuski przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L'Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”. W rolę Edith Piaf wciela się uwielbiana na całym świecie Anne Carrere, która brawurowo wykonuje utwory Piaf. Na scenie towarzyszy jej 4-osobowy zespołem, scenografia, oraz bogata oprawa wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Piaf w tle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piaf! The Show 2019

Gorąco polecam , niesamowity głos Anne Carrere.
Perfomance prosto z Paryża zachwycił gdańską publiczność. Bravo! Bravo! Bravo!
Niesamowity koncert, wspaniałe emocje, wielokrotne oklaskiwanie na stojąco. Anne - znakomita ! To był show !!
Niezapomniany koncert, wspaniała artystka. Anne Carrere zachwyca głosem, scenicznym urokiem, doskonałym kontaktem z widzami. Towarzyszą jej świetni muzycy. Piosenki Piaf w najlepszym wydaniu. Polecam wszystkim.
Choć nie do końca moje klimaty, to koncert bardzo udany.
Występ wyśmienity tak ja wspaniała Anne Carrere. Takich artystów powinien zapraszać Teatr Roma. Chyba tylko zabrakło reklamy artystki w Internecie, ponieważ nie wszystkie miejsca były wykorzystane. BARDZO lubię odwiedzać Teatr Roma. Czekam na " Nowy Jork PROHIBICJA"
Cudowne przeżycie, Anna to wielki talent a dodatkowo świetna osobowość, samo słuchanie koncertu było wielką przyjemnością ale całość to faktycznie jest the show. Muzycy towarzyszący też wspaniali.
Występ p. Anne Carrere na deskach Teatru Roma zrobił na mnie i moich towarzyszy ogromne, pozytywne wrażenie. Wyszliśmy zauroczeni głosem, ekspresją, dynamiką artystki. Tylko jedno z nas zna język francuski, a mimo to odebraliśmy koncert z zachwytem i entuzjazmem. Wykonawcom i organizatorom jesteśmy prawdziwie i szczerze za możliwość brania udziału w wydarzeniu kulturalnym takiej miary. Dziękujemy. BabciaAnatol
BabciaAnatol 02.05.2019 11:58
Anne Carrere - rewelacyjny głos, świetna aktorsko, wspaniale nawiązuje kontakt z publicznością. Oprawa muzyczna - znakomita. Przedstawienie warte każdej spędzonej na nim minuty i każdej wydanej na nie złotówki!
Show rozwija się powoli: część pierwsza - poprawne odrobienie lekcji. Część druga: wspaniałe zdjęcia i film z Paryża, cudowna stylizacja piosenkarki (anglezy, berecik, sukieneczka do kolan). Część trzecia - rodzi się gwiazda. Głos, ruch sceniczny i zdolności aktorskie Anne Carrere wpisują ją na stałe na listę osobowości, które warto śledzić.
Świetny spektakl. Uważam, źe pierwsza część powinna być tłumaczona , napisy w języku polskim wzbogaciłyby odbiór gry aktorskiej. Trudno jest uczestniczyć w pełni jeśli nie rozumie się tekstów. Druga część to juź przeboje Edih, które znamy wszyscy. Wykonane perfekcyjnie i z wielkim zaangażowaniem.
Violetta62 02.05.2019 09:55
Koncert wspaniały dwie godziny niezapomnianych wrażeń z piosenka Piaf
Wspaniały spektakl. Szczerze polecam
Natali 30.04.2019 16:54
Świetny koncert, szkoda że tylko dwugodzinny. Takiej muzyki i śpiewu można słuchać kilka godzin bez przerwy
Jurek 28.04.2019 21:55
Występ wspaniały.
Krzysztof 28.04.2019 19:02
Koncert świetny. Wspaniały głos artystki , poczucie humoru i kontakt z widownią. Trochę smutne było to, że sala nie była wypełniona. Może nie byłoby pustych miejsc na widowni, gdyby bilety były tańsze...
Fantastyczny występ!
Wyjątkowo udany i piękny koncert
Doskonały koncert! Niezapomniane przeżycie. Piękny głos.
Romanistka 27.04.2019 14:23
Bardzo ciekawie zorganizowane SHOW.
Evaczarek12 09.03.2015 13:23
Show super.Piękny wystep.

Polecane z kategorii koncert