Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Piano Best Covers

koncert

Piano Best Covers

Piano Best Covers - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🎉Przeboje muzyki światowej, które podbiły serca ❤ milionów ludzi na całym świecie, zabrzmią w Twoim mieście🎹Niesamowita gra świateł💡, której towarzyszyć będą dźwięki fortepianu i saksofonu, nie pozostawią nikogo obojętnym i stworzą wyjątkową atmosferę. Do zobaczenia na koncercie‼🎉

Piano Best Covers - więcej informacji

PIANO BEST COVERS

Przeboje muzyki światowej, które podbiły serca milionów ludzi na całym świecie, zabrzmią we Wrocławiu. W programie koncertu są najsłynniejsze utwory z repertuaru Zespołów oraz Artystów takich jak : Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, System of a Down, Rammstein, Guns N'Roses, Deep Purple, AC/DC, Coldplay, Lady Gaga, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Hans Zimmer, Nino Rota i inni. Fortepianowe aranżacje podczas koncertu dopełni liryczne brzmienie saksofonu. Niesamowita gra świateł, której towarzyszyć będą dźwięki fortepianu i saksofonu, nie pozostawią nikogo obojętnym i stworzą wyjątkową atmosferę.
Solistą koncertu będzie pianista Łukasz Szubski, laureat Międzynarodowych Konkursów w Londynie, we Włoszech, Berlinie i na Słowenii. Koncertował m.in.: w strefie VIP Room podczas koncertu Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie; w strefie VIP Room podczas koncertu Guns N'Roses na Stadionie Energa w Gdańsku; w strefie VIP Room podczas koncertu Depeche Mode na Stadionie Narodowym w Warszawie; w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej; w Hali Koszyki w Warszawie; W Sky Tower we Wrocławiu; w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Towarzyszyć będzie mu saksofonista Kacper Gwiazda.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Piano Best Covers

Bardzo się podobało 💪💪💪
Grzegorz Kołodziej 27.11.2022 16:11
Super koncert wspaniałego wieczoru
26.11.2022 09:43

PROMOCJA DNIA

-25%

Pruszków
03.12.2022 17:00

bilety od 110,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert