koncert

Piosenki Agnieszki Osieckiej - zespół Ponad Chmurami

koncert

Piosenki Agnieszki Osieckiej - zespół Ponad Chmurami

Piosenki Agnieszki Osieckiej - zespół Ponad Chmurami - Bilety na koncert

Zespół Ponad Chmurami prezentuje przeboje wybitnej polskiej poetki
Zapraszamy serdecznie na spędzenie wieczoru wraz z utworami autorki niezwykłej – Agnieszki Osieckiej. Piosenki te zaprezentowane zostaną w akustycznych interpretacjach duetu Ponad Chmurami (Katarzyna Jarzynowska i Nikodem T. Jacuk). W intymnych, charakterystycznych dla wykonawców aranżacjach usłyszą Państwo takie utwory, jak „Czy te oczy mogą kłamać?”, „Oczy tej małej”, czy „Nie żałuję”.

Na całość składać się będą nie tylko utwory bardzo znane, które weszły już do kanonu polskiej piosenki, ale także mniej znane, chociaż równie piękne ballady. Całość dopełni także kilka utworów innych twórców stylistycznie podobnych do Agnieszki Osieckiej, takich jak Marek Grechuta, czy Wojciech Młynarski. Podczas koncertu Państwa uwagę przyciągnie jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny głos wokalistki – Kasi oraz gra na gitarze Nikodema.

Duet ma na swoim koncie ponad sto koncertów na terenie całego kraju, jest także laureatem wielu konkursów i festiwali muzycznych. Zapraszamy na wydarzenie, które z pewnością na dłuższy czas pozostanie w Państwa pamięci i pozostawi po sobie miłe wspomnienia.

Katarzyna Jacuk – wokal
Nikodem Jacuk – wokal, gitara

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piosenki Agnieszki Osieckiej - zespół Ponad Chmurami

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert