koncert

Piosenki Kabaretu Starszych Panów

koncert

Piosenki Kabaretu Starszych Panów

Piosenki Kabaretu Starszych Panów - Bilety na koncert

"Piosenki Kabaretu Starszych Panów" - koncert w wyk. Olgi Gładysz i Anny Haas - Niewiedział

Kabaret Starszych Panów – kabaret autorski dwóch twórców rozrywki telewizyjnej lat 50. i 60. XX wieku, Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.
Programy Kabaretu nadawano na żywo na antenie telewizyjnej, z wykorzystaniem jako playback piosenek zarejestrowanych wcześniej. Kabaret ukazywał się również na antenie Polskiego Radia, jako przygotowane osobno słuchowiska, powtarzające telewizyjną fabułę z tą samą obsadą.

Posenki Kabaretu zaśpiewa Olga Gładysz oraz Sławomir Olgierd Kramm przy akompaniamencie Anny Haas-Niewiedział. Prowadzenie: Piotr Niewiedział.

Olga Gładysz - sopran. Absolwentka Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego Wydziału Wokalno - Aktorskiego w Poznaniu. Lauretka II nagrody w III Konkursie Polska Muzyka Wokalna w Warszawie. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu. Współpracowała m.in. z Orkiestrą Filharmonii Częstochowskiej.

Sławomir Olgierd Kramm - to śpiewak operowy, baryton. Jest absolwentem Policealnego Studium Piosenkarskiego i Akademii Muzycznej w Poznaniu. W swoim repertuarze ma około 200 utworów. Znany jest z tego, że część utworów wykonuje w języku japońskim. Jest współpracownikiem filharmonii poznańskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piosenki Kabaretu Starszych Panów

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert