koncert

Piosenki o miłości - koncert Walentynkowy

koncert

Piosenki o miłości - koncert Walentynkowy

Piosenki o miłości - koncert Walentynkowy - Bilety na koncert

Jak co roku, w lutym, zastanawiamy się jak świętować Walentynki… To idealny czas, żeby zrobić niespodziankę ukochanej osobie, a wszak nie od dziś wiadomo, że romantyczny koncert złożony z nastrojowych piosenek to najlepszy wstęp do udanej randki.

Na dzień św. Walentego, patrona zakochanych, Dwór Artusa przygotował specjalny walentynkowy koncert, podczas którego zabrzmią najpiękniejsze miłosne songi z repertuaru tak wybitnych twórców jak Anna German, Piotr Szczepanik, Marek Grechuta, Ewa Bem, Krystyna Prońko, Lora Szafran, Katarzyna Groniec, czy Leonard Cohen i wielu innych.

O wykonanie tego barwnego muzycznego pejzażu, zadbają artyści pod wodzą dobrze znanego toruńskiej publiczności Leszka Milińskiego. Do zaśpiewania partii wokalnych zaprosił on współpracujących z nim, młodych utalentowanych wokalistów. Wśród nich jest między innymi, znana z brawurowego wykonywania piosenek Anny German, Agata Maciołek. Artyści przygotowali też dla publiczności kilka muzycznych niespodzianek…

Walentynki w Dworze Artusa z pewnością będą okazją nie tylko do przeżycie romantycznego wieczora, ale także do odkrycia na nowo klasycznych piosenek miłosnych, które mimo upływu lat wciąż się nie zestarzały.

Skład zespołu:
Agata Maciołek - śpiew
Agnieszka Lewalska - śpiew
Agata Krzywka - śpiew
Anna Malicka - śpiew
Nikoletta Mańkowska - śpiew
Leszek Miliński - fortepian
Michał Kwaśniak - skrzypce
Krzysztof Sypek - kontrabas
Jacek Kwaśniak - instrumenty perkusyjne

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piosenki o miłości - koncert Walentynkowy

dobry koncert , na wysokim poziomie

Polecane z kategorii koncert