koncert

Piosenki z górnej półki - spektakl muzyczny

koncert

Piosenki z górnej półki - spektakl muzyczny

Piosenki z górnej półki - spektakl muzyczny - Bilety na koncert

Koncert "Piosenki z górnej półki" to rozrywkowa podroż przez świat znanych, popularnych i dobrych piosenek w znakomitym wykonaniu. Pretekstem do muzycznej wędrówki są odwiedziny w Centrum Handlowym i jego poszczególnych działach, jak Kwiaty, Optyka czy Jubiler. Usłyszmy m.in.: "Kwiaty we włosach", "Czy te oczy mogą kłamać" oraz "Diamentowy kolczyk" i wiele innych ważnych i lubianych przez publiczność utworów. Wykonanie piosenek w nowych okolicznościach i sposób ich powiązania z danym działem sklepu dodaje wydarzeniu humorystyczny i wyjątkowy charakter. Całość wiąże dowcipne i błyskotliwe prowadzenie koncertu przez Pawła Sztompke.

Obsada:
Magda Andres
Katarzyna Dąbrowska
Marcin Januszkiewicz
Piotr Machalica
Zbigniew Zamachowski
Prowadzenie i rezyseria Paweł Sztompke

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piosenki z górnej półki - spektakl muzyczny

Byłam na koncercie razem z moją mamą.Obie jesteśmy bardzo zadowolone.
Wspaniałe wydarzenie, jesteśmy pod wrażeniem
Koncert rewelacyjny pod względem doboru repertuaru + rewelacyjny prowadzący + wspaniała Katarzyna Dąbrowska, bdb Anna Jurksztowicz, cudowny Zbigniew Zamachowski, doskonały Marcin Januszkiewicz. Niezapomniany wieczór. Oceniam na pkt 10 w skali 1-5.
Super występ. Mile spędzony czas.
Spektakl był wyśmienitą ucztą dla ucha, ducha i oka. Pozwalał na chwile wzruszenia dzięki utworom tak wielkich twórców i wykonawcom tych dzieł. Szczerze polecam!!!!!

Polecane z kategorii koncert