koncert

Piotr Machalica - Mój ulubiony Młynarski

koncert

Piotr Machalica - Mój ulubiony Młynarski

Piotr Machalica - Mój ulubiony Młynarski - Bilety na koncert

Koncert to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. „Mój ulubiony Młynarski” to koncert na głos, dwie gitary i trąbkę, a czasem nawet na akordeon W programie koncertu m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango".
Piotr Machalica to nie tylko znakomity aktor, ale również utalentowany, niezwykle świadomy wokalista. Jest wybitnym interpretatorem, znanym z tego, że tekst piosenki podaje jak nikt inny. Towarzyszyć mu będą:
Michał Walczak - gitara, tamburyn, aranżacje
Krzysztof Niedźwiecki - gitara, walizka vel stopa
Paweł Surman - trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne
Zapraszamy serdecznie na ucztę muzyczną dla uszu oraz duszy – wspomnienie Mistrza – Wojciecha Młynarskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piotr Machalica - Mój ulubiony Młynarski

Rewelacyjny Młynarski, rewelacyjny Machalica.
Cóż można powiedzieć o takim aktorze jakim jest Piotr Machalica i takim twórcy jaki m był Wojciech Młynarski...wszystko. I to wszystko było zawarte na tym recitalu. Cząstka Wojtka w tekstach i lirykach przedstawiona w tak piękny i subtelny sposób .. Cudownie spędzony wieczór, Szkoda, że tak rzadko się takie zdarzają. Takiego występu się nie poleca, nie trzeba..on się sam prezentuje.
Koncert wapaniały. o Piotrze Machalicy nie będę pisać nazwisko mówi samo za siebie. Okazuje się, że można jeszcze zaskoczyć mało znanymi piosenkami Wojciecha Młynarskiego. Akompaniujący muzycy wspaniali
Rewelacyjny koncert wspaniałych artystów. Pan Piotr w szczytowej formie.
Występ świetny, treści wielopokoleniowe, a wykonanie perfekcyjne. Polecam
Zaskakująco dobry występ. Nie byłem pewien czy połączenie tego Autora i tego Wykonawcy zagra, a wielokrotnie przekroczyło to moje oczekiwania. Duża klasa, elegancja, także ekspresja - w końcu Artysty nie pierwszej młodości. Super. Na koniec wspomnę - choć może dlatego ten występ był tak świetny - o klasie muzyków towarzyszących. Polecam każdemu bez obaw, że się może nie spodobać.
Uwielbiam Młynarskiego, uwielbiam Machalicę - więc ten koncert był dla mnie ucztą!!! Super był dobór piosenek, dzięki za te mniej znane!
Bardzo serdecznie dziękujemy zarówno p. Piotrowi Machalicy, jak i Jego Muzykom, oraz Organizatorom za bardzo piękny wieczór z nieodżałowanym Wojtkiem i Jego tekstami w roli głównej. Byłyśmy we cztery, i tylko jedna z nas jest tak nieprzyzwoicie młoda, że nie pamięta pierwszych dokonań Młynarskiego. Ale my, stara gwardia, byłyśmy chowane na Jego tekstach - i to jest jedna z niewielu zalet naszego wieku. Atmosfera spotkania - jak zwykle w Kuźni - fantastyczna, obsługa ekstra i całość ogromnie udana. Dzięki za już, prosimy o jeszcze.... Pozdrawiamy serdecznie. BabciaAnatol
BabciaAnatol 16.05.2018 12:41
połączenie świetnych tekstów W.Młynarskiego których słuchałem niektórych jeszcze na kasetach magnetofonowych (ile to lat temu...?)i ciepłej barwy głosu Piotra Machalicy tworzą ucztę dla ucha i umysłu ,a tekst "smutne miasteczko" z 1984 r.jakże niestety aktualny..
Super!
Recital na najwyższym poziomie! Piotr Machalica i muzycy z nim występujący to najwyższy stopień profesjalizmu. I doskonałe, ponadczasowe teksty Wojciecha Młynarskiego!
Piotr Machalica świetny, zespół i aranżacje utworów znakomite, wybór repertuaru niebanalny. Miejsce na humor też się znalazło. Gorąco polecam !!!!!!!
dabljubi 06.12.2017 15:03
Fantastyczny koncert. Dobór utworów znakomity, perfekcyjne wykonanie p. Piotra Machalicy i świetni muzycy. Naprawdę niezapomniany wieczór. Koleżanki dziękowały mi za zabranie na ten koncert. Ulubiony Młynarski byłby zadowolony z aranżacji i wykonania. Absolutnie polecam ten koncert osobom w każdym wieku.
Jolanta Jarosz 05.12.2017 22:42
Występ rewelacyjny. Polecam
super występ p.Piotra i super zespół towarzyszący.
Machalica świetny, niezmiennie 😀

Polecane z kategorii koncert