koncert

Piotr Nowak Band

koncert

Piotr Nowak Band

Piotr Nowak Band - Bilety na koncert

Gorlickie Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić na koncert grupy Piotr Nowak Band, który odbędzie się 16 listopada 2019, o godzinie 19:00, w Sali widowiskowej GCK.

Bilety w cenie 30 zł dostępne w sekretariacie Gorlickiego Centrum Kultury (pn-pt 8:30-15:30) oraz na portalu www.biletyna.pl.

Piotr Nowak, basista legendarnych grup Blackout i Breakout, po latach przerwy powrócił na scenę muzyczną. Piotr Nowak Band to młoda formacja, której muzycy zapoznali się w studiu im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów gdzie 4 marca 2015 roku odbywał się koncert z okazji rocznicy śmierci Tadeusza Nalepy (twórcy formacji Blackout i Breakout, kompozytora, gitarzysty, harmonikarza, wokalisty, autora tekstów). Wtedy to uwagę Roberta Bartusika, Sebastiana Stachurskiego oraz Wojciecha Kwiecińskiego zwrócił głos Piotra Nowaka, który również brał udział w tym koncercie. Muzycy nawiązali współpracę, a jej efektem jest tytułowy utwór z ich pierwszej płyty „Pamięć”, poświęcony Tadeuszowi Nalepie. Autorem tekstu jest Arkadiusz Zawiliński, a autorem muzyki Robert Bartusik. Utwór zyskał dobre opinie i zainteresowanie słuchaczy przynosząc grupie popularność.

W skład zespołu Piotr Nowak Band wchodzą: Piotr Nowak (wokal, gitara basowa), Robert Bartusik (perkusja), Marcin Dyś (piano), Wojciech Kwieciński (gitara basowa) oraz Sebastian Stachurski (gitary).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Zespół i koncert od strony muzycznej fantastyczny, kawał dobrej muzyki.
Świetny koncert! Dziękuję zespołowi za chwile wspomnień z młodości.Pamiętam jak w liceum (III LO) grając w piłę na lekcjach w-f byliśmy podzieleni na zespoły: my - brekautowcy i oni czerwonogitarowcy. Utwory napisane przez Sebastiana i Roberta są z gatunku tych, co wywołują "ciarki na ciele" a Pan Piotr w doskonałej formie.Gratuluję i życzę wielu odsłuchań na YT.

Polecane