koncert

Piotr Nowak Band

koncert

Piotr Nowak Band

Piotr Nowak Band - Bilety na koncert

Gorlickie Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić na koncert grupy Piotr Nowak Band, który odbędzie się 16 listopada 2019, o godzinie 19:00, w Sali widowiskowej GCK.

Bilety w cenie 30 zł dostępne w sekretariacie Gorlickiego Centrum Kultury (pn-pt 8:30-15:30) oraz na portalu www.biletyna.pl.

Piotr Nowak, basista legendarnych grup Blackout i Breakout, po latach przerwy powrócił na scenę muzyczną. Piotr Nowak Band to młoda formacja, której muzycy zapoznali się w studiu im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów gdzie 4 marca 2015 roku odbywał się koncert z okazji rocznicy śmierci Tadeusza Nalepy (twórcy formacji Blackout i Breakout, kompozytora, gitarzysty, harmonikarza, wokalisty, autora tekstów). Wtedy to uwagę Roberta Bartusika, Sebastiana Stachurskiego oraz Wojciecha Kwiecińskiego zwrócił głos Piotra Nowaka, który również brał udział w tym koncercie. Muzycy nawiązali współpracę, a jej efektem jest tytułowy utwór z ich pierwszej płyty „Pamięć”, poświęcony Tadeuszowi Nalepie. Autorem tekstu jest Arkadiusz Zawiliński, a autorem muzyki Robert Bartusik. Utwór zyskał dobre opinie i zainteresowanie słuchaczy przynosząc grupie popularność.

W skład zespołu Piotr Nowak Band wchodzą: Piotr Nowak (wokal, gitara basowa), Robert Bartusik (perkusja), Marcin Dyś (piano), Wojciech Kwieciński (gitara basowa) oraz Sebastian Stachurski (gitary).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piotr Nowak Band

Zespół i koncert od strony muzycznej fantastyczny, kawał dobrej muzyki.
Świetny koncert! Dziękuję zespołowi za chwile wspomnień z młodości.Pamiętam jak w liceum (III LO) grając w piłę na lekcjach w-f byliśmy podzieleni na zespoły: my - brekautowcy i oni czerwonogitarowcy. Utwory napisane przez Sebastiana i Roberta są z gatunku tych, co wywołują "ciarki na ciele" a Pan Piotr w doskonałej formie.Gratuluję i życzę wielu odsłuchań na YT.

Polecane z kategorii koncert