koncert

Piotr Polk - Koncert z okazji Dnia Kobiet

koncert

Piotr Polk - Koncert z okazji Dnia Kobiet

Piotr Polk - Koncert z okazji Dnia Kobiet - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Aktor filmowy i teatralny, a od niedawna piosenkarz i wokalista…
Ma na swoim koncie przeszło 40 ról filmowych i tyleż samo teatralnych. Nie zapominając o tych serialowych.
Zdobywca wielu aktorskich nagród na międzynarodowych festiwalach w Londynie, Paryżu i Monte Carlo. Każda jego rola, to uczciwość wobec siebie i widza. Każdy najmniejszy epizod to rzetelność i odwaga. Każda jego płyta to kwintesencja stylu, smaku i elegancji...
Do współpracy zawsze zaprasza muzyków, kompozytorów i artystów z duszą, niekoniecznie pokorną, bo jak sam mówi „od nich chce się uczyć!” Delikatność w budowaniu nastroju z jednej strony, z drugiej żart i lekki dystans. Taki właśnie jest! Jego charyzmatyczny wokal i muzyka łączą pokolenia, a występ artysty to tradycja tworząca niezapomnianą całość.
Podczas wyjątkowego koncertu Piotr razem z zespołem wykona utwory z płyty „Mój film” oraz covery (między innymi „Zielono mi” Agnieszki Osieckiej).

„Mój film" to płyta szczególna i bardzo osobista. W śpiewanych na niej historiach każdy znajdzie kawałek swojego życia, Piotr opowiada w niej o sobie. To jego biografia i tydzień z życia dojrzałego mężczyzny. Piosenki zostały uszyte na miarę i to w dodatku przez najlepszych krawców - takich, którzy biorąc ołówek do ręki wiedzą, co zapisują - mówi Polk. O warstwę tekstową zadbali: Jan Wołek, Wojciech Kejne, Marek Dutkiewicz, a o muzyczną znakomici polscy kompozytorzy: Seweryn Krajewski, Krzesimir Dębski, Włodzimierz Korcz, Jarosław Kukulski i wielu innych. To kompozytorzy, dla których muzyka jest podstawą tego, co w piosence najważniejsze - uczucia.
Polk nie odbiega na tej płycie od stylu, który jest mu najbliższy. Płyta nasycona jest swingiem i jazzem, smyczkowym brzmieniem, choć tym razem bardziej lirycznym, balladowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Piotr Polk - Koncert z okazji Dnia Kobiet

Było super, świetna zabawa
Agnes 07.03.2022 09:56
Super występ oby więcej takich wydarzeń!
asia 07.03.2022 08:40

Polecane z kategorii koncert