koncert

Piotr Polok Band w WCK

koncert

Piotr Polok Band w WCK

Piotr Polok Band w WCK - Bilety na koncert

Kojące dźwięki gitary czy skrzypiec oraz świetne teksty śpiewane złożoną się na kolejną propozycję koncertową w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wydarzenie pod nazwą ,,Rymo-Rytmy Jesienne'' w wykonaniu Piotr Polok Band będzie można usłyszeć już w sobotę, 14 listopada, o godzinie 18:30.

Piotr Polok Band został założony w 2019 roku przez Piotra Poloka. Ten pochodzący z Pszowa artysta tworzy muzykę do tekstów współczesnych poetów, w klimatach poezji śpiewanej, nie omijając innych gatunków muzycznych. Na scenie występuje z zacnymi polskimi muzykami, w tym z grającą na skrzypcach Joanną Giemzowską-Pilch. Artystka przez 20 lat tworzyła z Markiem Grechutą zespół Anawa, współpracowała również z Ireną Santor oraz miała znaczący wpływ przy tworzeniu pierwszej płyty Grzegorza Turnaua, ,,Nie dzieje się nic".

  • Podczas koncertu zaprezentujemy autorski repertuar m.in.: ,,Jej serce", ,,Dworzec nadziei" oraz piosenkę ,,Płyniemy", którą można było usłyszeć we wrześniu w TVP Katowice. Po koncertach w Brzesku, Bochni, Krakowie, Warszawie oraz legendarnej ,,Piwnicy pod Baranami" mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić publiczność do Wodzisławskiego Centrum Kultury – mówi Piotr Polok.

Skład zespołu: Piotr J. Polok - śpiew, gitara, harmonijka; Joanna Giemzowska-Pilch - skrzypce oraz Janusz Stryjski ,,Bakcyl"- gitara.

  • Będzie to wieczór wypełniony dobrą muzyką i poezją. Artyści z pewnością spełnią oczekiwania publiczności, szukającej dobrych emocji i wrażliwości w dźwiękach poezji śpiewanej - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na koncert w cenie 15 zł.

Warunki zakupu biletów i funkcjonowania placówki określa regulamin dostępny na www.wck.wodzislaw-slaski.pl

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piotr Polok Band w WCK

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert