koncert

Pled Zepchlim

koncert

Pled Zepchlim

Pled Zepchlim - Bilety na koncert

Pled Zepchlim - Toruń Sala Kameralna CKK JORDANKI | Kupuj Bilety Online

Pół wieku Led Zeppelin. Ponad 50 lat temu Jimmy Page założył grupę Led Zeppelin. Niestety, zespół przestał istnieć w 1980 roku, po śmierci Johna Bonhama, uznanego za najlepszego perkusistę wszech czasów.
Z miłości do ich muzyki powstał zespół Pled Zepchlim. Po to, abyście Państwo mieli niepowtarzalną okazję posłuchania tych arcytrudnych kompozycji na żywo. Charakteryzuje ich perfekcyjna dbałość o szczegóły i brzmienie z legendarnym STAIRWAY TO HEAVEN włącznie.
Genialny wokal i perfekcyjna gitara oraz miażdżąca sekcja rytmiczna. Przyjdziecie Państwo z ciekawości, a wyjdziecie wzruszeni.

Wystąpią:
Łukasz Panfilak - wokal i gitara
Wiesław Kryszewski (Open Blues, Nocna Zmiana Bluesa) – gitara
Marcin Bobo Ryszewski – bas
Piotr Vysol Wysocki (Kobranocka) – perkusja

Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Widownia w szachownicę
W trakcie koncertu udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach mogą być zajmowane naprzemiennie z zachowaniem zasady jednego wolnego miejsca pomiędzy widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
◘ uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
◘ jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego koncertu, do chwili opuszczenia budynku.

Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

Zachowajmy bezpieczny odstęp
Prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia.

Korzystanie z wind
Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.

Szatnie
W trakcie koncertu nie będzie możliwości skorzystania z szatni. Okrycia wierzchnie należy wnieść ze sobą na widownię.

Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
Obsługa widowni pomoże w wypełnieniu oświadczenia.
Treść oświadczenia dla widzów.

Wcześniejsze przybycie na wydarzenie
Ze względu na procedurę spowolnionego wpuszczania oraz konieczność wypełnienia oświadczenia, prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie. Wejście do budynku możliwe będzie na godzinę przez planowanym wydarzeniem.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zastosowanie się do obowiązujących zasad. Procedura bezpieczeństwa dostępna jest na stronie: jordanki.torun.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Toruń

Recenzje

REWELACJA!!!!!!! Wszyscy przeczyliśmy wędrówkę w czasie i przestrzenie. Zespół zabrał nas w czasie do lat 60-tych i 70-tych a w przstrzeni od prerii USA po pustynie Kashmiru. Już nie mogę doczekać się ich kolejnego koncertu.
Darek J 27.02.2020 13:40
SUPER GRUPA! SUPER IMPREZA!
krawat 22.02.2020 12:17
mistrzostwo najwyższej klasy, czasami miałem wrażenie, że słucham oryginału, profeska, tak trzymać :-)
Tomasz 21.02.2020 15:50
Świteny koncert, zagrali kilka nowych utworów z repertuaru Led Zeppelin, wystąpili z klawiszowcem. Piękne i perfekcyjne wykonanie koncertowe utworów supergrupy.max ilość gwiazdek
jack69 21.02.2020 15:21
Fantastyczny koncert i świetna organizacja.
Lombardo 21.02.2020 09:12
Zajebisty koncert
Sysekp 21.02.2020 09:01
Świetny występ, jeden z najlepszych na jakich byłam :)
Dorota 21.02.2020 08:32
Bogart❤️❤️❤️I właśnie tam świat staje się piękniejszy . Koncert super !!
Wielki koncert, wielkiej grupy. Zmierzyć się z muzyka Led Zepplin i nie polec to sztuka. Będę go pamiętał na lata.
Darek73 06.02.2019 15:31
SUPER KONCERT.BARDZO FAJNY KLUB.
marcin13091 04.02.2019 20:20
Rewelacja! Dawno nie byłem na tak dobrym występie - Na pewno nie jest to ostatni raz!
Rewelacyjny koncert w klimatycznym miejscu !
REWELACJA!!! Polecam małym i dużym Fanom Led ZeppLinów!
Super 🙂 koncert
Koncert KOSMICZNY, REWELACJA !!!!! Organizacja świetna, fantastyczna atmosfera
super koncert
Super.
muzyka Led Zeppelin towarzyszy mi całe życie, znam bardzo dobrze większość repertuaru. Nie spodziewałem się przewagi utworów innych niż w pierwszych 4 płytach ale były one w mojej pamięci trochę zapomniane do wczoraj. Chłopaki włożyli naprawdę sporo pracy. Jestem pod wrażeniem. nie spodziewałem się że z zamkniętymi oczami miałbym problem z odróżnieniem od oryginału.
Super koncert. Rewelacyjne solówki na gitarze i boski wokal.
jogger63 27.01.2017 11:25

Polecane