koncert

Podaruj Domkultury! Koncert i aukcja charytatywna

koncert

Podaruj Domkultury! Koncert i aukcja charytatywna

Podaruj Domkultury! Koncert i aukcja charytatywna - Bilety na koncert

Podczas tegorocznej edycji wystąpią:
Mazzoll / Sławek Janicki
Hania Piosik aka di.ARIA

Wyjątkowe miejsce - Domkultury! na Bydgoskim Przedmieściu pilnie potrzebuje pieniędzy na dalszą działalność. Potrzebne są środki m.in. na opłacenie ogrzewania, czynszu i mediów. Miejska dotacja pokrywa jedynie część kosztów utrzymania społecznego domu kultury. Ta wyjątkowa, działająca społecznie placówka pełni rolę miejsca warsztatowego dla dzieci i młodzieży, ale także seniorów. Mieści się tu świetlica, w której można się wspólnie pobawić, odrobić lekcje, wziąć udział w zajęciach (ceramika, street dance, angielski, grupaki - zajęcia z psychologiem, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne, capoeira, wspólne wyjścia na wystawy, do kina itp.), itp. Cyklicznie odbywają się także zajęcia komputerowe oraz język angielski dla seniorów. W Domukutlury! odbywają się także spotkania, wydarzenia kulturalne i warsztaty. Kilkakrotnie w ciągu roku organizowane są także wydarzenia plenerowe na terenie parku oraz wycieczki poza miasto. Od dwóch lat w wakacje organizowane są bezpłatne kolonie nad jeziorem Bachotek dla ponad 20 dzieci.

Aukcja “Podaruj Domkultury! na święta” ma na celu pomoc placówce, aby mogła ona przetrwać najbliższe zimowe miesiące. Podczas aukcji będzie można wylicytować przedmioty przekazane przez artystów i instytucje kultury. W ten sposób, wspierając Domkultury!, będzie można jednocześnie zdobyć świąteczny prezent dla siebie lub swoich bliskich.

Licytowane przedmioty można obejrzeć w galerii:
https://tinyurl.com/rn6d647

Dodatkowo, podczas wydarzenia będzie czynny sklepik z różnymi artefaktami, które nie zmieszczą się w programie aukcji.

DRODZY ARTYŚCI! Zapraszamy do przekazywania prac na naszą a(uk)cję. Jeśli możecie nas wspomóc piszcie na adres utu.fundacja@gmail.com

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Podaruj Domkultury! Koncert i aukcja charytatywna

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert