koncert

Pokahontaz

koncert

Pokahontaz

Pokahontaz - Bilety na koncert

REVERSAL to trzeci album Pokahontaz, który jest niejako muzyczną kontynuacją tego, co pojawiło się na poprzedniej płycie.

- Można powiedzieć, że to ciąg dalszy Rekontaktu, a z drugiej strony to coś całkiem nowego. Materiał jest dużo bardziej zróżnicowany, na krążku znajdziecie wiele naszych muzycznych inspiracji – tak opisują swoje wydawnictwo Rahim i Fokus. Zapewniają, że nie tylko fani hip-hopu znajdą tam coś dla siebie.

Na Reversalu znajduje się 13 zróżnicowanych muzycznie utworów, a to wszystko dzięki współpracy z kilkoma producentami. Zespół wsparli: DiNO, Zetena, Snobe Beatz, Adam L, BRK i Dryskull. Na płycie pojawią się także goście: BU, Buka, Kleszcz, Bezczel oraz Wuzet. Krążek zawiera świetnie przyjęte single: „Habitat” oraz „W Ruch”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pokahontaz

Koncert był zajebisty, ale panowie z Pocahontaz są strasznie bezczelni. Rozumiem że są sławni ale takiego traktowania fanów jeszcze nie widzialam. Skoro nie lubia swoich fanów nie lubią selfie z nimi i dawać autografow mogli powiedziec żeby na nich nie czekali, albo sa zmeczeni czy się gdzieś spiesza. Rozumiem slawa ma swoje emocje itd, ale troche kultury by sie przydalo.
Koncert miał zacząć się o 19:30 a zaczął się o 20:30. Według mnie zbyt długi suport dla głównych wykonawców. Obsługa miła, ceny przystępne
Nic dodać nic ująć, poprostu Zajebicho
Świetny koncert! :D
Synek 19.03.2018 19:09
Pokahontaz jak zwykle dali świetny koncert, 100% zaangażowania
Skoczek 07.03.2018 12:53
Super klimat i kontakt z publicznością. Bardzo fajnie, że zagrali nowe jak i stare kawałki
Edit 04.03.2018 17:36
Zajebicho!
rezen 03.03.2018 11:38
Świetny koncert
Effcia 03.03.2018 09:08
Koncert Pokahontaz jak zawsze pierwsza klasa :-)

Polecane z kategorii koncert