koncert

"Póki się śpiewa", czyli imieniny czas zacząć // Scena Zaułek

koncert

"Póki się śpiewa", czyli imieniny czas zacząć // Scena Zaułek

"Póki się śpiewa", czyli imieniny czas zacząć  // Scena Zaułek - Bilety na koncert

"Póki się śpiewa", czyli imieniny czas zacząć

Scena Zaułek - miejsce spotkań z kabaretem i piosenką literacką. Scena skupia wokół siebie doświadczonych wykonawców i twórców parających się piosenką artystyczną, posiadających różne temperamenty i osobowości sceniczne.

Wystąpią:

  • Marek Majewski - satyryk, poeta, śpiewający autor, twórca programów telewizyjnych i radiowych, reżyser. Organizator wielu scen kabaretowych i literackich w Warszawie i kraju.
  • Tomek Salej - śpiewający autor, poeta, satyryk, współtwórca koncertów poetyckich RAZ DO ROKU w Gietrzwałdzie i Jezioranach oraz cyklicznych spotkań z piosenką autorską m.in. w Gietrzwałdzie
  • Wojtek Gęsicki - śpiewający autor, satyryk, gospodarz Sceny Zaułek
  • Rafał Grząka - wybitny akordeonista, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie, aranżer, kompozytor, laureat wielu międzynarodowych festiwali na świecie.
UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Póki się śpiewa", czyli imieniny czas zacząć // Scena Zaułek

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert